Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Loučení s prázdninami na vodě i ve vzduchu

23. 08. 2016

V sobotu 20.8.2015 uspořádalo sdružení „Mlázovičtí rodiče dětem“ druhý ročník „Mlázovické neckyády, který byl tentokrát spojen s rozloučením s prázdninami“.

Na startovním poli se sešlo sedm posádek  plavidel -  Piráti, Indiáni, Frošáci, Kočičky, Uzlíček, Jacht club Mlázovice a nechyběli ani „olympionici“  Hilgertová s Hradílkem.
Závodníci soutěžili ve dvou disciplínách, plavbě elegance a rychlostním závodu.  V rychlostním závodu se umístil na 1. místě Uzlíček, 2. místo Hilgertová – Hradílek a na 3. místě Indiáni. V letošním roce o celkovém umístění hlasovali diváci, kteří plavidla ohodnotili takto: 1. Kočičky, 2. Jacht club Mlázovice a 3. Indiáni .

Ve druhé části odpoledne proběhla zajímavá ukázka výcviku služebního psa ostrahy vězeňské služby, pod vedením pana Petra Hrušky a jeho figuranta, která zaujala nejen děti. Dále následovala ukázka dronů a dálkově řízených modelů letadel. Nakonec si mohly přítomné děti v dílničce namalovat tričko dle své fantazie a připravených šablon.

Vážíme si posádek plavidel, které si našly čas a měly chuť zúčastnit se soutěže. Děkujeme všem divákům a povzbuzujícím. Poděkování patří také všech dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celé akce.


Text: Kristína Robová 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!