Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Líbí se Vám nové dětské hřiště u koupaliště?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 4

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Letní občerstvení na koupališti konečně otevřeno

11. 07. 2006

V prodlouženém výběrovém řízení na pronájem občerstvení u koupaliště, bylo nakonec rozhodnuto a kiosek má již nového nájemce, který otevřel prvního července. Dále byly provedeny úpravy venkovního posezení.

Letní restaurace na koupališti našla po zdlouhavém výběrovém řízení nového nájemce. Nový provozovatel neváhal a od 1. července otevřel občerstvení. Návštěvníci si tak mohou vychutnat, v lůně přírody, pivo Staropramen, řadu nealkoholických nápojů či drobné pochutiny. Na své si přijdou i milovníci dobré zmrzliny, pro které je připraven velký výběr nanuků. Pro návštěvníky je připravena i řada rychlých jídel, jako jsou párky, tlačenka, pizza, klobásy a řada dalších hospodských klasik. Otevřeno je 7 dní v týdnu (viz. níže).


OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí 13-23
Úterý 11-23
Středa 11-23
Čtvrtek 11-23
Pátek 11-23
Sobota 11-23
Neděle 11-21


Obecní úřad dále provedl v objektu restaurace a šaten stavební úopravy, spočívající v uzavření posezení restaurace průhledným termoakrylátem, ze zadní strany a z boku. Z přední strany bylo postaveno nízké dřevěné zábradlí a nad nim byly upnuty kari sítě. Důvodem úprav bylo jednak zvýšení komfortu návštěvníků restaurace a především ochrana prostoru s krbem před vandaly, kteří toto místo neustále ničili.

Obecní úřad i nájemce pohostinství si Vás dovolují pozvat k návštěvě koupaliště (letos již několikráte vyčištěného), přilehlých sportovišť a samozřejmě také občerstvení.


Těšíme se na Vás.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#10 | občan | 21. 07. 2006 14:27
patriotovi
co vím,tak se čekárna na obci řešila.Poprvé ji rozkopal mlázovský hoch když si vybíjel vztek,že se sním rozešla holka.Naštěstí byl viděn a pěkně to zacáloval on,i když to zpravoval pan Skrbek.Pak se to stalo asi módou a vyslýchali se mládežníci,kteří byli viděni,ale bohužel,důkazů málo a nikdo nebyl chycen za ruku,nikdo se nepřiznal.Prý to udělali výrostci z Ostroměřě co sem jezdili za holkama autem a ujeli.Oni to vždycky nemusí být místní.Např.ze Lhoty tady hoši s kolama rozlámali v parku lavičku,ale ve Lhotě si to nedovolí jak je to možný? *52*
#9 | anonym | 20. 07. 2006 08:20
Patriote v pohodě, ale když budu volit zelený, volím ODS. To snad vidí každý v týhle republice *3*
#8 | patriot | 20. 07. 2006 08:01
Chytit tu bandu při činu na koupališti bylo skutečně obtížné. Ale čekárnu ničili celé obci na očích a znovu opakuju, znám lidi, kteří je přitom viděli a mohli to dosvědčit, jenže byli jak se říká podělaní a báli se, co by tomu řekli papínkové těch lumpů, že by se s nimi snad proboha přestali bavit a co by tomu řekli lidi a tak podobně, udat někoho, to se přece nedělá a mně to může být nakonec jedno, já autobusem nejezdím..... Možná že se právem obávali, že ani rada obce by to stejně neřešila. Co s tím. Nelámal bych úplně hůl nad policií, občas s snimi domluvit dá. Též skrytý kamera dokáže divy a je levnější než ty mříže. Typoval bych, že teď se ta banda přesune na hřbitov. Vesničan má pravdu, že za tehle stav může hlavně ódéeska a její falešný liberalizmus. Takže volte zelené !
#7 | Vesničan | 18. 07. 2006 17:59
Nejsem sice v zastupitelstvu, ale musím se v tomto případě našich radních zastat. Těžko můžou nahrazovat funkci Policie, soudů, rodiny, školy. Co jako mají dělat? Mají číhat večer v parku, koho chytí za ruku? Pak se s ním poprat nebo se nechat přizabít? Policii to nezajímá, rodiče těhle výrostů taky ne. A zastupitel to má zachránit? To je směšné. A Kamile zrovna tvůj potomek patří do té devastující skupinky taky, takže přestaň poučovat a zkus vychovat jedno dítě - to svoje !!! A ještě Kamile jednu poznámku. Ty jsi pravičák jako hrom. Tenhle bordel (rozuměj oslabení Policie, soudů a trestů, výchovy apod.) v tomhle státě nastartovali tvoji příznivci, které volíš a které tak plameně obhajuješ, tak co se divíš. Podle nich to bylo proti demokracii. Vždyť to sám podporuješ. A přátelé, zcela objektivně: S vandalismem mají problémy všude v republice, včetně velkých měst, která mají městskou policii. Takže nenadávjeme našim zastupitelům za to, za co nemužou.
#6 | Kamil j. | 18. 07. 2006 13:44
Patriotovu příspěvku tleskám, ale asi nebude místní když neví, že v Mlázovicích se neusvědčuje ale jen udává. No a jak spousta místních ví, tak na udání dnes reaguje pouze Finanční úřad. Takže, kde není žalobce, není soudce.
#5 | patriot | 18. 07. 2006 12:33
Obdivuju ochranitelský až téměř mateřský vztah občanů a rady obce k bandě vandalů, která postupně zničí v Mlázovicích vše, co nebude pod zámkem. Nejdříve zničili čekárnu. Přestože řada lidí v ústraní přiznala, že ví, o koho jde, vrozená česká posranost jim bránila ukázat prstem. Obec radši platila opravy, aby to nakonec vzdala a postavila přístřešek, kam táhne a prší. Pak zničili restauraci, obec promptně instalovala mříže a je to tam jak v pavilonu šelem. Zajímalo by mne, kam se ta banda zaměří teď a zda už má obec naspořené penízky na likvidaci škod. Nebylo by skutečně levnější dát hlavy dohromady a ty parchanty usvědčit ?
#4 | Mahony | 15. 07. 2006 16:55
Jsem rád,že nakonec k otevření kiosku došlo.I když o dva měsíce později,ale přece jenom.Bylo by škoda nevyužitého zařízení.Obehnání klecí bylo zřejmě jediné řešení jak zamezit devastování,bordelaření a jiným ptákovinám.Teď si bude muset partička znuděných flákačů hrát jinde.Pivu zdar *22*
#3 | Vesničan | 15. 07. 2006 09:30
Taky by se mi líbilo, kdyby se posezení nemuselo uzavírat, ale chválím Obecní úřad, že to udělal. Je to jen a jen kvůli magorům, kteří to tam často ničili - pálili petky v krbu (potom dobrou chuť na uzené), ničili dřevěnou konstrukci, skákali tam na skejtech, lámali co se dalo. Devastovali zařízení hospody, házeli věci do koupadla, rozbíjeli flašky a tak dále. Tak právě kvůli těmhle blbečkům to vzniklo, muselo vzniknout. A kritizovat může jen ten, co to tam ničil, někdo kdo o tom neví a nebo blázen.
#2 | pivo pijící | 14. 07. 2006 09:59
No jo, to psal určitě někdo kdo tam předtím udělal ten hroznej binec(rozházený láhve atd.).Teď nemáte kam chodit co ničit, tak budete aspon?kritizovat.Náhodou to tam je fajn*2*.Takže klídek.
#1 | kolemjdoucí piva chcoucí | 11. 07. 2006 22:17
vypadá to tam jak ve dvoře v zoo*30*