Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Letní občerstvení na koupališti konečně otevřeno

11. 07. 2006

V prodlouženém výběrovém řízení na pronájem občerstvení u koupaliště, bylo nakonec rozhodnuto a kiosek má již nového nájemce, který otevřel prvního července. Dále byly provedeny úpravy venkovního posezení.

Letní restaurace na koupališti našla po zdlouhavém výběrovém řízení nového nájemce. Nový provozovatel neváhal a od 1. července otevřel občerstvení. Návštěvníci si tak mohou vychutnat, v lůně přírody, pivo Staropramen, řadu nealkoholických nápojů či drobné pochutiny. Na své si přijdou i milovníci dobré zmrzliny, pro které je připraven velký výběr nanuků. Pro návštěvníky je připravena i řada rychlých jídel, jako jsou párky, tlačenka, pizza, klobásy a řada dalších hospodských klasik. Otevřeno je 7 dní v týdnu (viz. níže).


OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí 13-23
Úterý 11-23
Středa 11-23
Čtvrtek 11-23
Pátek 11-23
Sobota 11-23
Neděle 11-21


Obecní úřad dále provedl v objektu restaurace a šaten stavební úopravy, spočívající v uzavření posezení restaurace průhledným termoakrylátem, ze zadní strany a z boku. Z přední strany bylo postaveno nízké dřevěné zábradlí a nad nim byly upnuty kari sítě. Důvodem úprav bylo jednak zvýšení komfortu návštěvníků restaurace a především ochrana prostoru s krbem před vandaly, kteří toto místo neustále ničili.

Obecní úřad i nájemce pohostinství si Vás dovolují pozvat k návštěvě koupaliště (letos již několikráte vyčištěného), přilehlých sportovišť a samozřejmě také občerstvení.


Těšíme se na Vás.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#10 | občan | 21. 07. 2006 14:27
patriotovi
co vím,tak se čekárna na obci řešila.Poprvé ji rozkopal mlázovský hoch když si vybíjel vztek,že se sním rozešla holka.Naštěstí byl viděn a pěkně to zacáloval on,i když to zpravoval pan Skrbek.Pak se to stalo asi módou a vyslýchali se mládežníci,kteří byli viděni,ale bohužel,důkazů málo a nikdo nebyl chycen za ruku,nikdo se nepřiznal.Prý to udělali výrostci z Ostroměřě co sem jezdili za holkama autem a ujeli.Oni to vždycky nemusí být místní.Např.ze Lhoty tady hoši s kolama rozlámali v parku lavičku,ale ve Lhotě si to nedovolí jak je to možný? *52*
#9 | anonym | 20. 07. 2006 08:20
Patriote v pohodě, ale když budu volit zelený, volím ODS. To snad vidí každý v týhle republice *3*
#8 | patriot | 20. 07. 2006 08:01
Chytit tu bandu při činu na koupališti bylo skutečně obtížné. Ale čekárnu ničili celé obci na očích a znovu opakuju, znám lidi, kteří je přitom viděli a mohli to dosvědčit, jenže byli jak se říká podělaní a báli se, co by tomu řekli papínkové těch lumpů, že by se s nimi snad proboha přestali bavit a co by tomu řekli lidi a tak podobně, udat někoho, to se přece nedělá a mně to může být nakonec jedno, já autobusem nejezdím..... Možná že se právem obávali, že ani rada obce by to stejně neřešila. Co s tím. Nelámal bych úplně hůl nad policií, občas s snimi domluvit dá. Též skrytý kamera dokáže divy a je levnější než ty mříže. Typoval bych, že teď se ta banda přesune na hřbitov. Vesničan má pravdu, že za tehle stav může hlavně ódéeska a její falešný liberalizmus. Takže volte zelené !
#7 | Vesničan | 18. 07. 2006 17:59
Nejsem sice v zastupitelstvu, ale musím se v tomto případě našich radních zastat. Těžko můžou nahrazovat funkci Policie, soudů, rodiny, školy. Co jako mají dělat? Mají číhat večer v parku, koho chytí za ruku? Pak se s ním poprat nebo se nechat přizabít? Policii to nezajímá, rodiče těhle výrostů taky ne. A zastupitel to má zachránit? To je směšné. A Kamile zrovna tvůj potomek patří do té devastující skupinky taky, takže přestaň poučovat a zkus vychovat jedno dítě - to svoje !!! A ještě Kamile jednu poznámku. Ty jsi pravičák jako hrom. Tenhle bordel (rozuměj oslabení Policie, soudů a trestů, výchovy apod.) v tomhle státě nastartovali tvoji příznivci, které volíš a které tak plameně obhajuješ, tak co se divíš. Podle nich to bylo proti demokracii. Vždyť to sám podporuješ. A přátelé, zcela objektivně: S vandalismem mají problémy všude v republice, včetně velkých měst, která mají městskou policii. Takže nenadávjeme našim zastupitelům za to, za co nemužou.
#6 | Kamil j. | 18. 07. 2006 13:44
Patriotovu příspěvku tleskám, ale asi nebude místní když neví, že v Mlázovicích se neusvědčuje ale jen udává. No a jak spousta místních ví, tak na udání dnes reaguje pouze Finanční úřad. Takže, kde není žalobce, není soudce.
#5 | patriot | 18. 07. 2006 12:33
Obdivuju ochranitelský až téměř mateřský vztah občanů a rady obce k bandě vandalů, která postupně zničí v Mlázovicích vše, co nebude pod zámkem. Nejdříve zničili čekárnu. Přestože řada lidí v ústraní přiznala, že ví, o koho jde, vrozená česká posranost jim bránila ukázat prstem. Obec radši platila opravy, aby to nakonec vzdala a postavila přístřešek, kam táhne a prší. Pak zničili restauraci, obec promptně instalovala mříže a je to tam jak v pavilonu šelem. Zajímalo by mne, kam se ta banda zaměří teď a zda už má obec naspořené penízky na likvidaci škod. Nebylo by skutečně levnější dát hlavy dohromady a ty parchanty usvědčit ?
#4 | Mahony | 15. 07. 2006 16:55
Jsem rád,že nakonec k otevření kiosku došlo.I když o dva měsíce později,ale přece jenom.Bylo by škoda nevyužitého zařízení.Obehnání klecí bylo zřejmě jediné řešení jak zamezit devastování,bordelaření a jiným ptákovinám.Teď si bude muset partička znuděných flákačů hrát jinde.Pivu zdar *22*
#3 | Vesničan | 15. 07. 2006 09:30
Taky by se mi líbilo, kdyby se posezení nemuselo uzavírat, ale chválím Obecní úřad, že to udělal. Je to jen a jen kvůli magorům, kteří to tam často ničili - pálili petky v krbu (potom dobrou chuť na uzené), ničili dřevěnou konstrukci, skákali tam na skejtech, lámali co se dalo. Devastovali zařízení hospody, házeli věci do koupadla, rozbíjeli flašky a tak dále. Tak právě kvůli těmhle blbečkům to vzniklo, muselo vzniknout. A kritizovat může jen ten, co to tam ničil, někdo kdo o tom neví a nebo blázen.
#2 | pivo pijící | 14. 07. 2006 09:59
No jo, to psal určitě někdo kdo tam předtím udělal ten hroznej binec(rozházený láhve atd.).Teď nemáte kam chodit co ničit, tak budete aspon?kritizovat.Náhodou to tam je fajn*2*.Takže klídek.
#1 | kolemjdoucí piva chcoucí | 11. 07. 2006 22:17
vypadá to tam jak ve dvoře v zoo*30*