Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lampionový průvod

01. 11. 2017

Zajímavé masky a pestrobarevná světýlka zpříjemnily sychravý podvečer.

Ani v letošním roce jsme si nenechali ujít příležitost a rozsvítili jsme ulice městečka. Lampionový průvod, který se konal v pondělí 30. října 2017, v podvečerních hodinách, přilákal i přes nepřízeň počasí velkou spoustu účastníků.

Děti i dospělí byli přestrojeni do strašidelných, ale zároveň i koukavých masek. Deštivé počasí nás neodradilo a tak jsme společně vyrazili od Radnice napříč obcí, abychom obyvatelům prozářili pochmurný podzimní večer.

Navštívili jsme tradičně i domov důchodců, kde jsme místním obyvatelům udělali ohromnou radost. Ti byli z dětí naprosto učarovaní. Aby vše mělo lepší atmosféru, sloužící zaměstnanci v zařízení zhasli a tím dodali našemu průvodu ještě větší šmrnc. Lampičky zářily a klientům domova na oplátku zářily oči radostí.

Poté jsme se přemístili do místního parku na náměstí, kde na děti čekala strašidla s připravenými odměnami. A abychom si večer ještě více zpříjemnili, zamířili jsme na závěr do Restaurace Radnice, kde pro nás rodina Fišerova přichystala milé překvapení. Jídelnu vyzdobili do „Halloweenského“. Děti si mohly dát na zahřátí čaj a vyrobit krásná strašidla z obvazů, papíru a dalších materiálů.

Doufáme, že se všem letošní průvod líbil, jako ty minulé a příští rok se sejdeme opět v hojném počtu. Velké díky patří Fišerovým za to, jakou skvělou atmosféru pro nás připravili a také, že nám v nepříznivém počasí poskytli příjemné prostory, kde se děti mohly krásně vyřádit.


Text: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!