Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lampiónový průvod rozzářil desítky dětských očí

05. 11. 2005

V pátek 4.listopadu 2005 uspořádala Mateřská školka Mlázovice, spolu se SRPŠ, pro děti lampionový průvod, spojený s překvapením.

V šeru pátečního odpoledne se po půl páté objevilo na náměstí více než 40 světel a světýlek z lampionů dětí, které přišly na lampionový průvod. Tuto akci již tradičně pořádá místní Mateřská školka, společně se sdružením rodičů (SRPŠ). Průvod dětí a jejich rodičů se vydal okolo náměstí, směrem k hasičské zbrojnici, okolo bytovek až na malé náměstí před budovu školky.

Hlasité "Jéééééé" se ozvalo z úst téměř všech dětí, když přišly na dětské hřiště za školkou. Tam na ně totiž čekalo velké překvapení. Krásně vyzdobené hřiště lampióny a svítícími dýněmi, pohoštění s mnoha sladkostmi, ale především velký poklad. Netrvalo moc dlouho a děti si našli truhlu plnou cenností. Na každého pak čekala odměna v podobě ovoce, čokolády a dalších dobrot.

Potom děti začali tancovat a některé předvedly, jak dobře si pamatují říkanky ze školky. Celé odpoledne uteklo jako voda a všechni účastníci byli hodně spokojeni. Radost a spokojenost, která vyzařovala z očí všech dětí, dávala jasnou odpověď, proč takovéto akce pořádat. Velký dík patří učitelkám školky i angažovaným rodičům, kteří připravili pro děti velmi příjemný podvečer.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!