Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lampionový průvod rozjasnil městečko

31. 10. 2016

Poslední říjnový podvečer patřil dětem a jejich světýlkům.

Ani v letošním roce sdružení „Mlázovičtí rodiče dětem“ nezahálelo a pro dětičky připravilo lampionový průvod. Letos poprvé se tato akce konala bez spolupráce s Mateřskou školou, a tak byl sraz všech účastníků na náměstí, před domovem důchodců, kde se konala hlavní část průvodu.

Pro děti byla v průchodu připravena dílnička, ve které si s pomocí rodičů vyráběly skleničkové lucerničky. Poté se svými lampionky šly potěšit obyvatele do domova důchodců, kde jim ukázaly krásnou promenádu světýlek.

Po krátkém průvodu obcí na děti čekalo velké překvapení v parku. Byl osvětlen různobarevnými lucerničkami, které pro děti připravili babičky a dědečkové z domova a tímto jim patří velké díky. Kromě lucerniček byla v parku i strašidla, která však děti nestrašila, ale dávala jim sladké odměny za to, že byly statečné a ukázaly jim své krásné lampiony. A aby dětem a rodičům nebylo v tomto podzimním počasí chladno, čekalo na ně občerstvení v podobě horkého ovocného čaje a výborných Hallowenských placek.

Děkujeme všem, kteří se na letošním průvodu podíleli a doufáme, že se v hojném počtu sejdeme i v roce příštím.


Text: Lenka Nováková

Foto: Ladislav John

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!