Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lampiónový průvod

31. 10. 2022

Poslední říjnovou neděli byl pro děti a jejich rodiče připraven tradiční lampiónový průvod.

V podvečer 30. října 2022, jsme se v hojném počtu sešli s dětmi, jejich rodiči, prarodiči a kamarády v parku na náměstí. Letos byly pro děti, jako zpestření, připraveny tři soutěže - slalom s lampiónem, pavučinové bludiště a hledání očí v tajemné krabici. Všechny děti byly úžasné a své úkoly splnily na výbornou. Za to si každý vysloužil sladkou odměnu - ať už v podobě čokoládového oka, sladkého bonbónu nebo haloweenského perníčku. Mezitím se děti mohly vyfotit v malované dýni a mít tak krásnou památku na letošní průvod.

Když se sešeřilo, udělali jsme společné foto s dětmi v krásně vyzdobeném parku u velkého ducha a pomalu jsme vyrazili na lampiónové putování. Prosvítit městys jsme se vydali na malé náměstí, směrem k hasičské zbrojnici a zpět na náměstí.

Letošní ročník byl, co se týče účasti, opravdu vydařený a doufáme, že se dětem i rodičům tato akce líbila a budou nás i nadále podporovat.

Velké díky všem, kteří se na akci podíleli a doufáme, že v dalších letech se bude moci zapojit více rodičů.Text: Lenka Nováková
Foto: Blanka Komárková 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!