Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lampiónový průvod

11. 11. 2021

Pestrobarevná světýlka rozzářila městečko i v letošním roce.

I přes nepřízeň situace a nejisté počasí, jsme se v letošním roce opět rozhodli uspořádat Lampionový průvod. Akce byla naplánována na poslední chvíli, ale i tak byla účast velká. 2. listopadu v podvečer jsme se sešli v parku naší krásné obce. Z počátku to vypadalo, že nás bude málo, avšak byli jsme velice mile překvapeni. Dětí i rodičů přišlo opravdu spousta.

Krátce po půl páté jsme se vydali procházkou po obci. Nejprve přes malé náměstí, kolem bytovek a pošty, až jsme došli na koupaliště. Děti měly nádherné barevné lampióny, které nám celou dobu svítily na cestu. Některé děti přišly i v maskách a o zábavu a legraci nebyla nouze. Na konci cesty na děti čekalo nasvícené hřiště, kde si všichni ještě mohli pohrát. Nechyběla dni odměna v podobě čokoládového lízátka a svítících náramků. Díky nim byl vidět rej světélek pobíhajících po hřišti a kolem něj.

Děkujeme všem zúčastněným a doufáme, že i další akce budou stejně vydařené.


Text: Lenka Nováková
Foto: Blanka Komárková

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!