Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lampionový průvod

27. 10. 2018

Děti si během dílničky vyrobily dekorace, poté při průvodu rozsvítily městečko.

Ani v roce letošním sdružení „Mlázováci dětem“ nezahálelo a pro děti připravilo lampionový průvod. I když nám během celého dne počasí příliš nepřálo, i tak jsme se ve čtvrtek 25. října 2018, v podvečerních hodinách, sešli v hojném počtu. Pro děti byla od 16ti hodin připravena v Restauraci Radnice dílnička, kde si mohly vyrobit krásné podzimní dekorace do oken, zápichy ve tvaru duchů a kdo chtěl, mohl si za pomoci rodičů a prarodičů vyrobit krásnou lucerničku.

V 17 hodin jsme se sešli před Radnicí s dalšími účastníky průvodu a pomalu vyrazili rozsvítit obec krásnými pestrobarevnými lucerničkami. Nejprve jsme však šli potěšit babičky a dědečky do místního domova důchodců, kde jsme se jim na pokojích a chodbách zařízení ukázali v plné parádě. Po krásné návštěvě jsme se vydali napříč obcí a po společném fotografování před Radnicí jsme se rozešli ke svým domovům.

Děkujeme všem za účast a doufáme, že i další akce budou vydařené a sejdeme se v hojném počtu.


Text: Lenka Nováková
Foto: Lucie Kváčová a Kristína Robová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!