Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Kroužek šikovných rukou si zasadil svoji lípu

20. 10. 2007

Děti z výtvarného kroužku projednou vyměnily štětce a pastelky za rýč, lopatu a konev. Ve středu 10. října zasadily poslední 29. lípu, která na náměstí ještě chyběla.

Děti se na tuto akci již dlouho těšily. Sešly se v hojném počtu i se svým vedoucím, panem Otrubou. Při jarní výsadbě v centrálním parku na ně už bohužel žádný stromek nezbyl. Proto si raději tento stromek „rezervovali“ u pana starosty. Museli však několik měsíců počkat, protože bylo nutné nejprve dokončit chodník a připravit záhon. Počasí přálo, odborný dohled v podání pana starosty a pana Šimůnka byl přítomen, takže lípa byla úspěšně zasazena do předem vyhloubené díry, zalita a obalena ochranným obinadlem.

Věřím, že zasadit si vlastní strom byl pro tyto mladé lidi velký zážitek. Snad si díky tomu i ledacos uvědomili a budou si věcí kolem sebe jinak vážit.

Nezbývá než všem lípám popřát dlouhý život.  Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Hana Skrbková | 31. 10. 2007 12:08
je fajn že si kroužek šikovných rukou zasadil svoji lípu.Jen mě mrzí že už nemám tolik času na kreslení abych tam mohla taky chodit, škola je docela mazec.
i když já si myslím že tam jsou nadanější lidé, kteří se v tom lépe uplatní a doufám že budou mít lehčí cestičku na střední a životem než často býva.hodně uspěchu šikovným rukám.
moc mě mrzí že už to nestíhám!!!!
a ted když si trochu rýpnu tak si myslím , že je tam i osoba , které to naopak příjde vhod, ale to jsme odbočili.
těším se na každé volné chvilky kdy se tam budu moc ukázat.
pan Otruba je super učitel.*4**