Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Konec anonymních nadávek na www.mlazovice.cz

17. 10. 2006

Chceme, aby naše stránky byly seriózním médiem a nebudeme již dávat prostor anonymům, kteří pouze nadávají nebo zneužívají jména druhých. Proto na našich stránkách zavádíme registrace, které uživatelům přinesou i mnohé výhody.

Po více než roční existenci webu www.mlazovice.cz jsme vyhodnotili zkušenosti s komentáři, které mají čtenáři možnost vkládat pod jednotlivé články. Řada uživatelů zneužívala přílišnou shovívavost a pod rouškou anonymity vkládala řadu nadávek, lží a nesmyslů. Našli se i tací, kteří zneužívali jména cizích osob a dělali jim tím ostudu. Proto dnešním dnem (17. říjen 2006) zavádíme nutnost registrací uživatelů. Každý, kdo bude chtít interaktivně ovlivňovat obsah mlázovického webu bude muset být registrován a do komentářů bude moci vstupovat pouze pod svým jménem.

V čem registrace spočívá? Při každém úkonu, který ji vyžaduje, bude návštěvník upozorněn, že pro daný úkon musí být přihlášen. Buď se tedy přihlásí v levém pruhu (pod tlačítky s jednotlivým obsahem stránek, která jsou stále vidět na obrazovce) nebo, jako doposud neregistrovaný uživatel, provede svoji registraci. Pro ni je třeba zadat několik málo údajů o své osobě a odeslat formulář. Administrátor webu prověří zaslané údaje (nebudeme v žádném případě udělovat registrace na fiktivní jména, o uživateli budeme vždy vědět nebo si jej ověříme) a pokud bude vše souhlasit, zadá žadatele do systému. Od tohoto okamžiku již bude moci registrovaný návštěvník užívat všech výhod na stránkách mlazovice.cz. O registraci obdrží informační e-mail.

Pokud bude chtít uživatel nějaké údaje uvedené při registraci měnit, je třeba zaslat příslušný požadavek na internet@mlazovice.cz, kde bude provedena požadovaná změna.


V případě, že registrovaný návštěvník poruší pravida slušné komunikace, bude na tuto skutečnost upozorněn. V opakovaném případě má administrátor právo registraci zrušit.


Přinese registrace také nějaké výhody pro uživatele? ANO, poměrně velké. Pouze registrovaní uživatelé budou moci hlasovat v anketách, vkládat komentáře pod články, vkládat akce do připravovaného kalendáře akcí, nechat si zřídit vlastní e-mail v doméně mlazovice.cz (připravujeme), dostávat elektronicky mlázovický zpravodaj, program kina (připravujeme) a pokud bude nové zastupitelstvo obce souhlasit, také informace ze zasedání zastupitelstva. Projetků na vylepšení máme připraveno du budoucna mnohem více. Také budeme pořádat různé soutěže, takže se naši návštěvníci můžou těšit na zajímavé ceny.

Věříme, že všichni naši návštěvníci přivítají tento krok vstřícně. Jsme pro demokracii, ale slušnou. Nadávky, urážky a pomluvy u nás nemají své místo. Těšíme se na další aktivní spolupráci s našimi čtenáři.

Vaše www.mlazovice.cz

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Johanka | 23. 10. 2006 21:46
Povězte mi, čímpak to asi je, že rapidně ubylo komentářů na těchto www stánkách?! *1* Že by mlázovickým kritikům došel dech? *4*