Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


K večeři zvěřina, pak tanec až do rána

16. 01. 2012

Myslivecké sdružení Ostříž Mlázovice pořádalo 13. ledna 2012 od 20 h svůj tradiční bál.

Letošní "Poslední leč", jak je myslivecký ples také nazýván, dělala čest svému názvu již několik týdnů před slavnostním zahájením. O lístky se strhl nebývalý boj a "ulovit" ty nejlepší kousky ze zvěřinového jídelního lístku také nebylo jednoduché.

Kdo úspěšně zdolal tyto nástrahy, a dostal se na ples, jistě byl spokojen. Vzdor pátku 13. se nic nepokazilo, naopak! Nádherně vyzdobený sál téměř dokonale vykouzlil iluzi lesa a vůně jehličí se mísila s drahými parfémi krásných žen. Hudba byla naprosto excelentní, ostatně, jak už jsme u kapely Levou rukou zvyklí. Taneční rej téměř neustával. Muzikanti hráli do 4. hodiny ranní a přesto je tancechtiví, kterých byl ještě plný sál, jen neradi pouštěli.

O půlnoční pauze proběhlo oblíbené losování tomboly. Mezi hlavní výhry patřili kanci, zajíci, srna a další ulovená zvěř. Mnozí si brousili zuby na dva povedené úlovky od kolegů rybářů. Candát i štika byli opravdu výstavní kousky.

Lovu zdar a za rok opět nashledanou!


 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!