Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Jubilejní poslední leč ukončila loveckou sezonu

20. 01. 2010

Myslivecké sdružení „Ostříž“ Mlázovice pořádalo v pátek 15.ledna 2010 již 40. Poslední leč, která se konala v nádherně vyzdobeném sále Radnice.

Byl to ples, jak se patří. Pořadatelé si letos dali při přípravě velice záležet, takže na tradiční účastníky čekalo mnoho netradičních atrakcí. Hosty hned u vchodu vítaly slavnostní fanfáry lesních rohů, na které hrály tři studentky lesnické fakulty Mendlovy zemědělské univerzity Brno. Jejich umu bylo během večera ještě několikrát využito, při zahájení plesu, ale i při předávání tomboly. Jako na každém správném mysliveckém plese nechyběli ani sokolníci a lovečtí psi. K tanci hrála oblíbená konecchlumská kapela Levou rukou. Na přítomné čekalo i překvapení v podobě předtančení v latinskoamerických rytmech.

Opravdu bohatá tombola, umístěná v předsálí, lákala majitele slosovatelných lístků po celý večer. Tradičně o půlnoci nastal kýžený okamžik a kanci, srnčí, zajíci, bažanti a další hodnotné ceny získaly šťastné majitele. Ostatním nezbývalo než popřát dobrou chuť a těšit se zase na příště.
Nedílnou součástí mysliveckého bálu jsou zvěřinové hody. Letos byla nabídka opravdu přebohatá, vybral a pochutnal si každý.
Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!