Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči předvedli úchvatnou podívanou

31. 08. 2015

Na poslední srpnovou sobotu budou děti dlouho vzpomínat. Tři hasičské jednotky jim zpestřily loučení s prázdninami.

Každý, kdo přišel v sobotu v podvečer na mlázovické koupaliště, se nestačil divit. Kromě již tradičního loučení dětí s prázdninami, bylo pro malé i velké připraveno speciální překvapení. Zatímco děti soutěžily a tancovaly na parketu, na druhé straně nádrže se již připravovali hasiči se svojí technikou.

Úderem devatenácté hodiny začala zajímavá podívaná, kterou doposud v Mlázovicích nikdo neviděl. Nad hladinou koupaliště se v přesné choreografii začala vznášet příšera chrlící vodu a později i barevný dým. Druhé vystoupení bylo ještě působivější. Na melodii vážné hudby předvedli hasiči sestavu deseti současně stříkajících proudů, doplněnou o fontánu chrlící vodu neuvěřitelně vysoko. Však také diváky nabité koupaliště odměnilo účinkující z SDH Mlázovice, SDH Skalička (z Hradecka)  a SDH Ostroměř bouřlivým potleskem.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!