Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Fotosoutěž ukončena, co bude dál?

06. 09. 2005

Fotosoutěž s mlázovickou tématikou je u konce. Nyní proběhne vyhodnocení, soutěžní vernisáž a výběr záběrů na pohled. DOPLNĚNO: 7.11.2005


DOPLNĚNO 7.11.2005


Koncem října 2005 byla oficiálně ukončena velká mlázovická fotosoutěž, která trvala rok a půl. Za tuto dobu do ní bylo přihlášeno 30 kolekcí od 15 autorů, což značně převýšilo původní očekávání. Je moc dobře, že soutěž vyvolala obrovský zájem mezi fotografy, ale i mezi diváky, kteří velmi často navštěvovali a stále navštěvují kompletní prezentaci všech soutěžních záběrů na našich stránkách (v sekci Fotogalerii).

A co bude následovat nyní? Veškeré snímky budou vystaveny na Soutěžní expozici Mlázovice ve fotografii 2005, která bude součástí Výstavy plastikových modelů všech druhů, výstavy kolejišť železničních modelů a stavebnic. Tato akce se koná od 8.12.2005 do 11.12.2005 v sále Radnice v Mlázovicích (od 10.00h do 19.00h).

Návštěvníci expozice si budou moci zvolit nejlepšího autora, podle jejich názoru. Ten poté obdrží Cenu diváků. V průběhu celé akce vybere porota nejlepší kolekci a stanoví pořadí na prvních třech místech. Vítěz vyhrává mobilní telefon Siemens, ostatní umístění získavají další hodnotné ceny.

Tímto si Vás odovolujeme pozvat k návštěvě naší expozice!!! Těšíme se na Vás!!!


V neposlední řadě bylo přislíbeno Novinami Jičínska, tedy nejčtenějším deníkem na okrese Jičín, že nám věnují celou stranu a otisknou osm nejlepších fotografií ze soutěže, takže se našim fotografům dostane cti a slávy i za hranicemi obce!


PŮVODNÍ ZPRÁVA:

Je to již více než rok, kdy byla vyhlášena velká fotosoutěž o nejlepší kolekci fotografií s tématikou Mlázovic. Její ukončení je plánováno na 31.říjen 2005, takže všichni zájemci mají poslední možnost předat své soutěžní snímky. Každý, kdo se rád toulá přírodou a okolím Mlázovic a ještě k tomu rád fotí, má jedinečnou možnost, podělit se i s ostaními o své fotoúlovky a ještě má šanci něco výhrát. Z vítězných fotografií bude sestaven nový oficiální pohled Mlázovic a také zbrusu nový tématický kalendář. Chcete být jeho autory? Chcete vyhrát nový mobilní telefon Siemens? Tak neváhejte, velká foto soutěž jde do finále!

Veškeré soutěžní kolekce najdete v sekci FOTOGALERIE.


Pravidla a podmínky soutěže


1) Soutěž je vyhlášena od 1. května 2004 do 31.října 2005.

2) Organizátorem soutěže je internetový server www.mlazovice.cz.

3) Do soutěže se může přihlásit kterýkoliv občan ČR, libovolného věku.

4) Každý soutěžící může přihlásit libovolný počet soutěžních kolekcí (tedy jednu až neurčito). Soutěžní kolekce je tvořena libovolným počtem snímků (minimálně jeden, maximální počet není omezen). V průběhu soutěže mohou soutěžící předávat do soutěže další své kolekce (např. s jiným motivem ročního období).

5) Fotografie lze předat buď v papírové podobě (formát 9x13 cm nebo 10x15 cm), možné je předání též na digitálním médiu (CD, DVD, SD, XD, CF a podobně). Zaslání fotografií e-mailem nebude akceptováno !

6)
Fotografie lze předat osobně na obecním úřadě, v Restauraci Radnice nebo p. Tomáši Komárkovi. Kolekci je nutné označit jménem autora a adresou.

7) V celém průběhu soutěže budou jednotlivé soutěžní kolekce zveřejňovány na www.mlazovice.cz.

8) Účastníci soutěže výslovně souhlasí, že autorská práva k fotografiím přecházejí na organizátora soutěže, což znamená, že organizátor bude dle své vůle disponovat právy k uveřejnění fotografií ať již v elektronické či tištěné podobě. Autor těchto soutěžních fotografií nemá právní nárok na honorář za jejich zveřejnění.

9) Vítěz soutěže obdrží mobilní telefon Siemens, další vybraní účastníci obdrží hodnotné ceny.

10) Na uplatnění výhry není právní nárok.

11) Vítěznou kolekci a vítěze soutěže vybere ti členná porota ve složení: Tomáš Komárek, Zdena Rechcíglová, Zdeněk Skrbek ml., Vlastislav Hátle a Vlasta Johnová. Členové poroty se soutěže mohou rovněž zúčastnit, ztrácí však nárok na ceny pro vítěze, i v případě vítězství.

12) Z účastnických snímků bude vytvořen nový, oficiální pohled obce Mlázovice. Snímky budou rovněž použity pro další účely (propagace obce, na internetové stránky apod.)

13) Podmínky soutěže se mohou v jejím průběhu měnit.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#6 | kiki | 22. 02. 2006 10:04
s jancou souhlasim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i kdyz nejen fotky*62*
#5 | Přemek | 16. 11. 2005 13:05
*3*
#4 | Mirda | 15. 10. 2005 17:13
Jančo, děkuju moc za tvůj milej komentář a když budeš chtít, tak ti ukáži nejen fotky!???!*4*
#3 | Janča | 11. 10. 2005 22:43
Míra to je No.1! Tedy jeho fotky...*4*
#2 | Jan Novák | 07. 10. 2005 11:18
Určitě se zastavte, nebudete litovat. Těšíme se.
#1 | Richi | 06. 10. 2005 19:47
Podle těch snímků to tam u vás je krásný kraj. Určitě se tam zastavím.