Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Drakiáda 2017

05. 10. 2017

V neděli 1.října 2017 odpoledne uspořádalo Sdružení mlázovických rodičů u místního koupaliště Drakiádu. Kromě pouštění draků si děti užily jízdu na koni, tvůrčí dílničku a opékání buřtů.

Po delší době pěkné slunečné odpoledne. Bohužel, jak je již skoro zvykem, vítr nám moc nepřál, ale i přesto se nikdo nevzdával a všichni se pokoušeli toho svého draka dostat aspoň na chvíli do oblak.
Koho již přestalo bavit běhání s drakem, mohl se svézt na koni, který se na nás přišel podívat z nedalekého Svatojánského Újezda. Zájem byl opravdu veliký a koník i jeho „ošetřovatelka“ měli s dětmi velkou trpělivost a ochotně splnili přání všech dětiček.

Dále byla pro děti připravena jako vždy tvůrčí dílnička. Tentokrát si mohly děti ozdobit perníček ve tvaru draka a „namalovat“ tričko pomocí krásného podzimního listí.

Pro účastníky Drakiády bylo připraveno občerstvení, za které velice děkujeme rodině Fišerových.  Brzy se do okolí linula vůně buřtů opečených na ohýnku.

Doufáme, že si odpoledne všichni užili a již teď se těšíme na další sezónu na našem koupališti, které je pro mnohé velmi příjemným koutem našeho městečka. Děkujeme zároveň všem ochotným lidičkám, kteří se na přípravě a organizaci akce podíleli.


Text a foto: Kristína Robová

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!