Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Draci přinesli dobrou náladu

11. 10. 2015

Letošní drakiádu navštívilo mnoho dětí, nejenom z Mlázovic, ale i širokého okolí. Všechny si užily krásné odpoledne.

V sobotu 4. října 2015, úderem 15té hodiny, začal za koupalištěm již třetí ročník tradiční drakiády. V Letošním roce se organizace ujalo sdružení „Mlázovičtí rodiče dětem“. I přes to, že ani letos nám počasí příliš nepřálo a vítr foukal jen chvílemi a slabý, o zábavu bylo dobře postaráno. Na obloze i na zemi předvedly děti spoustu pestrobarevných draků. Malí i velcí b byli neúnavní a své dráčky se snažili dostat za každou cenu do vzduchu. Některým vytrvalcům se to nakonec podařilo a přihlížející se mohli kochat výhledem na duhové barvičky vznášejících se draků.

A pro ty, kterým drak opravdu létat odmítal, byla v prostorách koupaliště připravena stanoviště se zvukovým pexesem, předmětů schovaných v kouzelné krabici, nebo rozeznáváním pohádkových postaviček. Dítka si také mohla vyrobit krásné dekorativní ptáčky a sovičky z přírodních materiálů. Jako vítané zpestření se ukázala tvorba bláznivých účesů a tetování. Velké lákadlo představovalo střílení z luku na terče v podobě divoké zvěře.

Doufáme, že příští rok se nám počasí vydaří ještě více a konečně se dočkáme pořádného větru, aby mohli létat všichni draci.


Text: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!