Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Draci nelétali, ale děti se nenudily

01. 10. 2014

V sobotu 20. září 2014 se sešlo v areálu koupaliště mnoho dětí s rozličnými létajícími draky. Bohužel, počasí bylo proti. Přesto si děti odpoledne užily v tvůrčí dílničce a při mnoha soutěžích.

Skupinka ochotných rodičů uspořádala, ve spolupráci se Zdeňkem Fišerem, druhý ročník mlázovické drakiády. Počasí ovšem přesně zopakovalo svoji loňskou tvář. V sobotu odpoledne se nehnul ani lísteček, takže děti nemohly vyzkoušet své létající příšerky. Jen pár z nich se snažilo během po fotbalovém hřišti zvednout svého draka do vzduchu alespoň na pár okamžiků. Největší aplaus sklidila jedna maminka, která se pokoušela překonat přírodní síly „roztažením“ draka na kole.

I když byly nejmenší účastníci akce zpočátku smutní, velice rychle se jim zlepšila nálada. Na koupališti pro ně bylo připraveno několik stanovišť, na kterých mohli plnit různé úkoly, soutěžit a také získat nějakou tu cenu. Velký zájem projevily o výtvarnou dílničku. Stříhalo se, slepovalo, kreslilo a malovalo a během pár okamžiků byly stoly plné rozličných výtvorů.

Samozřejmě nemohlo chybět ani tolik oblíbené opékání špekáčků. Odpoledne všem uteklo jako voda a každý, kdo přišel do Podlesí, odcházel spokojen. Snad bude příští rok počasí konečně lítání příznivě nakloněno.

 

Fotogalerie: Veronika Huťová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!