Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Domácí hráči nedosáhli na vítězství v mariášovém turnaji

15. 12. 2005

V sobotu 10. prosince 2005 se uskutečnil v restauraci mlázovické Radnice, turnaj v křížovém mariáši. I přes velkou snahu se nepodařilo domácím hráčům získat triumf.

Již třetí ročník, tradičního otevřeného turnaje, uspořádali v místní restauraci Bohumír Kudlička s Jiřím Horčičkou. Tito pánové zároveň zasedli na lavici rozhodčích. Souteže se zúčastnilo rekordních 28 hráčů. I když mezi hráči převládali domácí, našli jsme na startovní listině vyznavače mariáše z Chotče, Jičína, Hořic, Šárovcovi Lhoty, Chomutic a dokonce i z Prahy.

Během celého turnaje panovala více než dobrá nálada. Občas jsme byli svědky vášnivých diskuzí nad stolem nebo debat s rozhodčími. Celkově ovšem byli všichni velice spokojeni a dobře si zahráli. I když se domácí snažili, aby pohár vítěze zůstal v Mlázovicích, nepovedlo se a nejlepšímu z místních, Standovi Stoklasovi, patří bronzová příčka.


POŘADÍ:


1. místo: Josef Kareš (Ostroměř)
2. místo: Jan Jiroušek (Praha)
3. místo: Stanislav Stoklasa (Mlázovice)
4. místo Antonín Novák (Hořice)


Vítěz obdržel velký neputovní pohár, další umístění si odnesli hodnotné ceny. Snad úplně všichni pak odjeli s pocitem příjemně stráveného dne.Fotografie: Stanislav StoklasaFotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Mahony st. | 07. 04. 2006 17:35
Zdrec všem kartářům. Jak loňský tak i ten letošní turnaj neměl chybu. V Mlázovicích si rád zakarbaničím páč tam všicííííí hrajou super karetní ligu.Karetníkům zdar.