Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Domácí hráči nedosáhli na vítězství v mariášovém turnaji

15. 12. 2005

V sobotu 10. prosince 2005 se uskutečnil v restauraci mlázovické Radnice, turnaj v křížovém mariáši. I přes velkou snahu se nepodařilo domácím hráčům získat triumf.

Již třetí ročník, tradičního otevřeného turnaje, uspořádali v místní restauraci Bohumír Kudlička s Jiřím Horčičkou. Tito pánové zároveň zasedli na lavici rozhodčích. Souteže se zúčastnilo rekordních 28 hráčů. I když mezi hráči převládali domácí, našli jsme na startovní listině vyznavače mariáše z Chotče, Jičína, Hořic, Šárovcovi Lhoty, Chomutic a dokonce i z Prahy.

Během celého turnaje panovala více než dobrá nálada. Občas jsme byli svědky vášnivých diskuzí nad stolem nebo debat s rozhodčími. Celkově ovšem byli všichni velice spokojeni a dobře si zahráli. I když se domácí snažili, aby pohár vítěze zůstal v Mlázovicích, nepovedlo se a nejlepšímu z místních, Standovi Stoklasovi, patří bronzová příčka.


POŘADÍ:


1. místo: Josef Kareš (Ostroměř)
2. místo: Jan Jiroušek (Praha)
3. místo: Stanislav Stoklasa (Mlázovice)
4. místo Antonín Novák (Hořice)


Vítěz obdržel velký neputovní pohár, další umístění si odnesli hodnotné ceny. Snad úplně všichni pak odjeli s pocitem příjemně stráveného dne.Fotografie: Stanislav StoklasaFotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Mahony st. | 07. 04. 2006 17:35
Zdrec všem kartářům. Jak loňský tak i ten letošní turnaj neměl chybu. V Mlázovicích si rád zakarbaničím páč tam všicííííí hrajou super karetní ligu.Karetníkům zdar.