Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dokončena II. etapa výměny oken na Radnici

11. 04. 2008

Začátkem dubna proběhla II. etapa výměna oken na společensko-správním centru Radnice. Tentokrát prošly rekonstrukcí okna v části obecního úřadu, kluboven a kotelny.

Vzhledem k havarijnímu stavu a obrovským ztrátám energie se zastupitelé obce rozhodli, že musí dojít k výměně oken na celé Radnici a přidružených budovách. Protože náklady na rekonstrukci přesáhnou milion korun, je akce rozdělena do několika etap. První proběhla loni, letos je již ukončena druhá.

Vítěz zadávacího řízení, společnost VEKRA Lázně Toušeň, provedla začátkem dubna výměnu oken v prostorách Obecního úřadu, kluboven a kotelny. Stejně jako v loňském roce, byly namísto starých dřevěných oken, namontována okna plastová. Venkovní strana je v barvě ořechu, tak aby byla architektonicky sladěna s okolím, vnitřní strana je bílá. Společně s okny došlo i k výměně parapetů. Protože se v prostorách úřadu a kluboven topí každý pracovní den v roce, očekává se obrovská úspora energie na topení. Letošní etapa se vyšplhala na 300 tisíc korun.

V příštím roce je plánována výměna okenních sestav na schodištích k sálu a dvou dveřních sestav (boční vstupy do budovy). Velmi kritický stav těchto prvků a vývoj obecního rozpočtu však určí, zda-li k výměně nedojde již letos na podzim.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!