Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dobrovolníci připravili koupaliště na sezónu

08. 05. 2007

Brigádě na čištění koupaliště sice počasí nepřálo, ale všichni, kteří mají rádi vodu, se již můžou těšit na příjemné prostředí sportovního areálu V Podlesí.

Letní sezóna na mlázovickém koupališti je již za dveřmi. Proto místní SDH a Obecní úřad uspořádaly, v pondělí 7. května 2007, odpolední brigádu na jeho čištění. Tak jako každý rok se sešlo asi 15 lidí, převážně členů hasičského sdružení. Hrably na sníh a košťaty nejprve vyčištili dno a stěny od vrstvy naneseného bláta a poté přišla na řadu moderní technika. Vysokotlakem cisterny bylo důkladně vše omyto. Smůla byla, že právě v 16.00 hodin odpoledne, když brigáda začínala, spustil se poměrně hustý déšť. Ale ani ten neodradil dobrovolníky od chutě do práce. Další drobnou komplikací byl nedostatek vody pro hasičskou cisternu, protože všechny okolní obce mají své nádrže  vypuštěné. Jedinou možností, kde brát vodu, zůstal Svatojánský Újezd, jehož starosta dal našim hasičům svolení. Snad se újezdeckým kaprům k večeru dobře dýchalo. Mlázovické koupaliště je již připraveno na nápor turistů. Škoda jen, že opět nepřišla pomoc většina z těch, kteří na koupališti tráví v létě nejvíce času. Snad příště.
Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!