Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Diváci shlédli napínavé souboje v nohejbalu

20. 01. 2007

V sobotu 20. ledna 2007 proběhnul v mlázovické sportovní hale nohejbalový turnaj trojic. Vládla dobrá atmosféra a k vidění byly kvalitní výkony. Tato akce se konala s podporou obce Mlázovice.

Další ročník zimního nohejbalového turnaje v Mlázovicích je za námi. Pravidelně ho pořádá sdružení sportovních nadšenců pod vedením manželů Rudolfových. Letos se na akci podílela  obec Mlázovice.  I v letošním roce připravili pro čtyři tříčlenná startující družstva zajímavý turnaj, na který se přišlo podívat i mnoho diváků. Systém turnaje předurčoval, že se každý utká s každým. Počet bodů a poměr setů z jednotlivých utkání určil absolutního vítěze, kterým se stali Lukáš Brádle, Jana Špidlenová a Josef Štěrba. Vítězové si odnesli poháry a cenu věnovanou sponzorem. Kromě zajímavých a a kvalitních sportovních zážitků, vládla po celou dobu turnaje dobrá nálada a o tu šlo především.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!