Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dílnička a lampiónový průvod

07. 11. 2019

Ve čtvrtek 24.10.2019 proběhla tradiční dětská Haloweenská dílnička.

V prostorách Restaurace Radnice byla pro děti připravena spousta zábavy, tvoření a dovádění.  Jídelnu jsme vyzdobily do Haloweenského a dětičky nezklamaly a přišly v nápaditých kostýmech. Vyrobit si mohly duchy z lízátek a fáčů, vystřihnout a vyrobit zápichy ve tvaru duchů, netopýrů a strašidel, závěsné duchy na klíče a spoustu dalších podivností.

A aby se dítka nenudila, ta která neměla kostým,  byla ovázána  společnými silami obinadly a krásné mumie byly na světě. Okolo 18té hodiny jsme se společně s našimi světélky vydali na průvod obcí. Nejprve jsme s dětmi navštívili místní Domov důchodců, kde jsme nejednu babičku a dědečka potěšili pohledem na krásné lucerničky a masky. Poté jsme prošli obcí křížem krážem a spokojeni jsme se vydali ke svým domovům. Těšíme se na další společné akce.


Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!