Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský maškarní bál

12. 03. 2020

V sobotu 7. března 2020 se sál Restaurace Radnice proměnil v pohádkové království.

Mlázovičtí rodiče si pro děti připravili odpoledne plné her, tance a zábavy. Chybět nemohl ani všemi oblíbený DJ Míra Dvořák, který nám celé odpoledne pouštěl skvělé songy. V letošním roce se sešlo na 70 dětí se svými rodiči, prarodiči, tetičkami a strýčky, kamarády a kamarádkami. Účast byla opravdu veliká, sál se brzy zaplnil a opozdilci již neměli ani místo k sezení.

Celým odpolednem provázely kouzelné víly. Při promenádě masek jsme si mohli prohlédnout krásné princezny, kovboje, zdravotní sestřičky, spoustu zvířátek a další nádherné masky. Děti si mohly vyzkoušet svou zdatnost ve slalomu na koních, hodu míčkem do papírového klauna, přetahovanou s rodiči a další zábavné hry. Nesměla chybět ani dětmi nejoblíbenější  židličkovaná, kterou si letos proti sobě dali i rodiče. Nouze o zábavu opravdu nebyla. Pro děti byla jako každý rok připravena bohatá tombola, kterou se nám daří zajišťovat díky štědrým sponzorům. Hojně využívaný byl rovněž připravený fotokoutek. Doufáme, že jsme dětičky potěšili a odcházely domů spokojené.

Velký dík patří Městysu Mlázovice, obecní Restauraci Radnice, Mírovi Dvořákovi, všem sponzorům, kteří pro děti přispěly a nejvíce děkujeme všem místním rodičům, kteří se na přípravě, ale i úklidu karnevalu podíleli. Rádi bychom apelovali i na rodiče mladších dětí, aby se do dění pro místní děti zapojovali. Přece jen, děláme to pro všechny děti.


Text: Lenka Nováková
Foto: Mirek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!