Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský karneval

18. 03. 2019

V sobotu 2. března 2019 se sál Radnice proměnil, opět po roce, v říši pohádkových postaviček, víl, skřítků, pirátů, kovbojů, princezen a dalších krásných masek.

Sdružení „Mlázováci dětem“ si v letošním roce pro děti připravilo Dětský maškarní bál. Účast byla nečekaně veliká a tak se sešlo na 70 dětí se svými rodiči, prarodiči a sourozenci. Pro děti byla
připravena bohatá tombola, spousta soutěží, diskotéka a mnohá další překvapení.

Na úvod všeho se děti krásně ve svých maskách předvedli v tradičním průvodu po sále. Poté následovalo taneční vystoupení děvčat ze ZŠ Lázně Bělohrad. Celým odpolednem děti provázely milé víly, které s dětmi tančily a soutěžily.

Připraveny byly zajímavé soutěže – motání želviček, slalom na koních, hod do klauna, závod s rodiči na koštěti, oblíbená židličkovaná a spousty dalších soutěží. Nevídanou radost u dětí sklidila také tombola, kterou jsme mohly uskutečnit díky ochotným sponzorům. Cen bylo opravdu hodně a každé dítko mělo z té své vyhrané ceny radost. Jako bonus děti dostávaly párek v rohlíku a tak byly uspokojeny i chuťové pohárky všech účastníků.

Doufáme, že všichni byli spokojeni tak jako my organizátoři a doufáme, že se i v příštím roce na karnevale setkáme.

Tímto bych také chtěla poděkovat všem sponzorům, kteří se na této akci podíleli. Vílám, které nás celým odpolednem provázely, požární hlídce za důkladný dozor, rodině Fišerově za výbornou spolupráci a obci Mlázovice, za propůjčení sálu pro naše radovánky.


Text: Lenka Nováková
Foto: Mirek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!