Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský karneval

08. 04. 2024

Pohodové odpoledne potěšilo děti i rodiče.

Jak je již dlouholetou tradicí, i letos jsme pro děti připravili Maškarní karneval. V sobotu 16. března 2024 se v odpoledních hodinách proměnil sál Radnice v pohádkovou říši. Děti i rodiče popustili svou fantazii a tvořivost a na výrobě kostýmů si dali opravdu záležet. Podívat jsme se mohli na princezny a prince, Karkulky, rytíře a další zvířátka a dětské hrdiny.

Pro děti byla připravena spousta soutěží – skákání v pytlích, slalom, hod míčkem do klauna a dětmi nejoblíbenější židličkovaná. Hudbu a moderování skvěle zajistil Míra Dvořák, za což mu patří velké díky.

Ani letos děti neodcházely s prázdnou. Díky bohaté tombole si každé dítko přišlo na své a odneslo si domů krásné a hodnotné dary. Tuto tombolu bychom nemohli pro děti připravit bez štědrých sponzorů, kterým také moc děkujeme.

Ještě bychom rády poděkovaly všem, kteří se podíleli na organizaci, ať už sháněním tomboly nebo zdobením a úklidem sálu. Za nás bylo pořádání letošního karnevalu poslední a tak doufáme, že tato krásná tradice neupadne a ujmou se ho další šikovné maminky, které pro děti i v letech dalších připraví krásné odpoledne.


Text: Lenka Nováková
Foto: Mirek Dovřák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!