Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský karneval

18. 03. 2023

V sobotu 11. března 2023 ožil sál Radnice v Mlázovicích tradičním dětským karnevalem.

Užít si veselí v maskách přišlo v letošním roce téměř 90 dětí, což je prozatím náš rekord. Dětičky přišly v různých maskách a tak jsme mohli sledovat dovádění broučků, berušek, spidermanů, rytířů a šermířů, sportovních týmů ale i krásné a vznešené princezny, víly a královny. Letošním dalším zpestřením byla návštěva Krakonoše, Krtečka a princezny, kteří si s dětmi užívali odpoledne.

Byla připravena řada soutěží, u kterých se nikdo nenudil a také neodešel s prázdnou. Děti si poměřily své síly v namotávání šišek, hodu míčkem do krabice, slalomu na koních a chybět nesměla ani u všech oblíbená přetahovaná, do které se zapojují i rodiče. A samozřejmě židličkovaná, kterou by děti mohly hrát i několik hodin. Chybět nesměla tombola. Na tu se všichni těšili již od začátku, kdy vstoupili na sál a krásné ceny zahlédli.

Jako DJ byl s námi po celé odpoledne tradičně Míra Dvořák. Hudba lákala malé i velké k tanci a dovádění a tak není divu, že celé odpoledne probíhalo skvěle a domů odcházeli všichni nadmíru spokojeni.

Od nás patří velké díky všem sponzorům, kteří ochotně věnovali dětem do tomboly krásné dárky. Další poděkování patří manželům Knápkovým z Jičína, kteří pro děti nechali zhotovit vynikající karamelky s logem karnevalu – každé dítko dostalo při vstupu balíček. Rovněž děkujeme Mírovi Dvořákovi, Městysu Mlázovice a Restauraci Radnice Mlázovice, manželům Šimůnkovým a všem dalším, kteří se na organizaci podíleli.

Byly bychom nesmírně rády, kdyby se do plánování akcí pro děti zapojilo více rodičů. Dětí je v současné době v obci mnoho a tak by bylo skvělé, kdyby se akce pro děti udržely a naopak se jejich četnost mohla zvyšovat. Přece jen, děláme to pro děti.


Text: Lenka Nováková
Foto: Mirek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!