Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský karneval

24. 04. 2022

V letošním roce se po dvouleté covidové odmlce opět podařilo uspořádat maškarní pro děti.

Na sobotu 2. dubna jsme se všichni moc těšili, ovšem nejvíce naši nejmladší. V dopoledních hodinách jsme, společně s hrstkou dobrovolníků, dětem krásně nazdobili sál místní Radnice a po obědě jsme se mohli všichni společně sejít a užít si karnevalové odpoledne.

Pro děti byly již tradičně připraveny soutěže, kterými je provázely krásné víly. Děti si mohly zkusit své dovednosti v hodu míčkem na klauna, v dostihové dráze s koňmi, namotávání šišek a chybět nemohla samozřejmě všemi oblíbená židličkovaná - tu si letos nenechali ujít ani dospělí. K tanci a poslechu nás celé odpoledne provázel skvělý DJ Míra Dvořák, kterému patří náš velký dík. A jak je již dobrým zvykem, byla pro děti připravena krásná a bohatá tombola, z níž mělo každé dítko velikou radost. Pro všechny malé návštěvníky byl taktéž odměnou párek v rohlíku a proto není divu, že se na občerstvení stály fronty.

Chtěly bychom moc poděkovat všem, kteří se na akci podíleli. I když byla plánována narychlo, velmi se vydařila. Na odpolední dovádění přišlo na 50 dětí s rodiči, prarodiči i dalšími příbuznými a sál Radnice hýřil krásnými maskami až do podvečerních hodin.

Další díky patří všem sponzorům, kteří nám darovali krásné věcné dary do tomboly. Rovněž Městysu Mlázovice za poskytnutí sálu a další služby s touto akcí spojené.

Těšíme se na další akce a doufáme, že i účast na nich bude hojná a my budeme vědět, že děláme něco pro děti, co má smysl.

Text: Lenka Nováková
Foto: Mirek Dvořák, Lucie Kváčová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!