Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský den s pohádkou a diskotékou

19. 06. 2012

V sobotu 16.6.2012 se na hřišti za koupalištěm konal Pohádkový dětský den.

Téměř stovka dětí z Mlázovic i okolí se přišla vyřádit na dětský den. Ten byl letos sice trochu skromnější, než jsme za poslední roky zvyklí, mrňousové byli přesto nadšení. Čekala na ně řada stanovišť s různými úkoly, kterými je provedly pohádkové postavy. Největší úspěch měla určitě Beruška a víla Amálka, vodník Jíra a čarodějnice Karolína vzbuzovali spíše obavy. Družina dále čítala prince s princeznou, Červenou Karkulku, loupežníky Rumcajse a Lotranda. Na všechnu tu pohádkovou havěť dohlížel Krakonoš, který také drobotinu s doprovodem rodičů a dalších dospěláků na začátku putování přivítal. Po více či měné úspěšném splnění úkolu nesměla chybět sladká odměna.

Dalším bodem programu byla oblíbená Disco Show Mirka Dvořáka a neméně populární opékání buřtů. I díky naprosto luxusnímu počasí se akce velmi vydařila, někteří účastníci vše završili, k radosti nepozorného dozoru , v brouzdališti.

Velké díky patří kolektivu mladých dobrovolníků, kteří dětský den zorganizovali, také všem sponzorům za dary věcné a finanční, a městečku Mlázovice za podporu.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!