Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský den s myslivci a hasiči

13. 06. 2024

Ani letos místní spolky nezahálely a pro děti si připravily krásné odpoledne plné her a zábavy.

V sobotu 8. června 2024 jsme se společně sešli na hřišti u koupaliště, abychom dětem připravili krásné odpoledne. Děti se mohly těšit na ukázky z myslivosti, poznávání trofejí a vábniček, střelbu ze vzduchovky i luku nebo skládání puzzle s mysliveckou tématikou. Také hasičská stanoviště byla velmi poučná a zábavná - děti si prošly opičí dráhu, na jejím konci uhasily hořící dům a poznávaly obrázky s hasičskou tématikou, symboly a důležitá telefonní čísla.

Počasí nám velmi přálo, celé odpoledne krásně svítilo slunce a hasiči mohli připravit osvěžení v podobě vodní rosy. I letos za námi přijel sokolník pan Jirsa se svými opeřenými svěřenci. Dětem i rodičům trpělivě odpovídal na všetečné dotazy a také si připravil ukázku dovedností Káně Harrisova.

Překvapením pro všechny byla ukázka vozidla BMW dálniční policie, které si bylo možné prohlédnout z blízka, posadit se do něj a vyzkoušet i neprůstřelnou vestu. Další letošní novinkou bylo malování na obličej a pletení copánků. U tohoto stanoviště se tvořila dlouhá fronta až do pozdních odpoledních hodin.

Účast na dětském dni byla letos opět velká. Přišlo se s námi pobavit a přiučit něčemu novému přes 70 dětí. Odměnou pro ně byla medaile od Mysliveckého spolku Ostříž Mlázovice, omalovánky, rébusy, pexesa a další. Městys Mlázovice jim věnoval drobné občerstvení. Věřím, že pro všechny byly tyto odměny zasloužené.

Děkujeme všem, kteří se na zábavném odpoledni podíleli. MS Ostříž Mlázovice, SDH Mlázovice a dalším dobrovolníkům, kteří svůj čas věnovali dětem. Doufám, že se všichni bavili jako my a uvidíme se i v příštích letech.

Text: Lenka Nováková
Foto: Blanka Komárková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!