Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský den s myslivci

19. 06. 2019

V sobotu 15. června 2019 proběhl o koupaliště dětský den s mysliveckou tematikou.

Ani v Mlázovicích s oslavami dětského dne nezůstáváme pozadu. V letošním roce sdružení „Mlázováci dětem“, opět ve spolupráci s MS Ostříž Mlázovice, uspořádalo dětský den. Z let minulých víme, že o den s myslivci je opravdu veliký zájem a tak nebylo dlouho nad čím přemýšlet. Počasí nám sice moc nepřálo, protože horko bylo neúnosné, ale i tak jsme se s vervou pustili do příprav krásného dne pro naše nejmenší.

I přes počáteční obavy z horkého dne se sešlo téměř 40 dětí se svými rodiči, prarodiči a dalšími příbuznými. Úkoly byly připraveny, odměny nachystány a tak nic nebránilo pustit se do soutěžení. Ochotní myslivci si pro děti připravili poznávání stromů, ukázku paroží, vábení zvěře, střelbu z luku a vzduchovek, hod obručí, slalom mezi kužely a hod míčkem do obruče. Na každém stanovišti děti dostaly razítko a sladkou odměnu. Za splnění všech úkolů si každé dítko vybralo svou odměnu s mysliveckou tématikou. Kdo s námi vydržel do podvečerních hodin, dostal ještě párek. Po celou dobu bylo také pro děti připravené sladké občerstvení od šikovných maminek, kterým patří velký dík.

Poděkování samozřejmě patří také všem členům MS Ostříž Mlázovice a jejich rodinám, kteří se na této akci podíleli, rodině Fišerově a dalším, kteří pomohli s organizací a hladkým průběhem celého odpoledne. Doufáme, že i v dalších letech budeme moci s myslivci spolupracovat a již nyní se těšíme na další společné akce pro děti.


Text a foto: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!