Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský den s indiány a kovboji

09. 06. 2016

V neděli 5. června 2016, se v odpoledních hodinách proměnilo místní hřiště u koupaliště na „Divoký západ“.

Dětský den pořádaný sdružením „Mlázovičtí rodiče dětem“, se nesl v duchu kovbojů a indiánů. I přes nepřízeň počasí, která kolem poledne nad Mlázovicemi panovala, byla účast dětí nečekaně veliká. Snad díky programu, který byl pro dítka naplánován, se sešlo přes 60 dětí se svými rodiči, prarodiči a tetičkami.

Pro děti byla již tradičně připravena spousta soutěží. Mohly si zastřílet z luku či vzduchovky, rýžovaly zlato, trénovaly slalom na koních, poznávaly stopy zvěře a zvěř samotnou a mnoho dalších zábavných soutěží. Jako památku dostaly barevný náramek a mohly okusit malování na obličej v indiánském duchu. Pro dítka, která splnila všech deset soutěží, bylo další odměnou opékání buřtů.

Letošním velkým zpestřením byly jízdy na živých ponících a nejen pro kluky byla připravena exhibice RC modelů aut, jednoho benzínového a dvou bateriových. Děti byly z odpoledního programu natolik nadšené, že zábava probíhala až do doby, než ji opět překazil déšť.

Pořadatelé děkují všem, kteří se na letošním dětském dni podíleli. Poděkování patří také poníkům a jejich doprovodu a taktéž díky majitelům RC modelů za ukázku. Doufejme, že i v letech příštích se budeme scházet v takto hojném počtu a my pro Vás budeme moci připravovat další a další překvapení.


Text: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!