Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský den po myslivecku

02. 06. 2018

Ani v letošním roce sdružení „Mlázovičtí rodiče dětem“ nezahálelo a tak ve spolupráci s Mysliveckým spolkem Ostříž Mlázovice připravilo pro děti zajímavý dětský den.

Konal se v sobotu 2. června 2018 od 15ti hodin na místním hřišti u koupaliště. Ačkoliv počasí bylo nejisté, vrhli jsme se s vervou do příprav soutěží pro děti. Vzhledem k tomu, že jsme opět spolupracovali s myslivci, celé odpoledne a všechny soutěže se nesly v tomto duchu. Připraveno bylo poznávání shozů a trofejí zvěře, střelba z luku a ze vzduchovek, fotografování z maskovacího stanu nebo poznávání větví stromů. Nechyběla ani ukázka loveckých psů.

Účast byla opravdu veliká a všechny nás velice mile překvapila. V letošním roce nás navštívilo šedesát dětí se svými rodiči a prarodiči. Každé z dětí dostalo při vstupu kartičku, na kterou následně za splněné soutěže sbíralo razítka. Za úspěšně vyplněnou kartičku každý dostal zaslouženou odměnu, jak jinak, s mysliveckou tématikou. Na závěr mohly všechny zúčastněné děti ochutnat vynikající srnčí guláš.

Tímto bych chtěla moc poděkovat všem členům MS Ostříž Mlázovice a jejich rodinným příslušníkům, kteří pomohli s přípravami celého dne. Myslím, že vzájemná spolupráce je výbornou příležitostí, jak získat nové členy spolku a hlavně, jak děti zasvětit do tajů přírody.
Velké díky také rodině Fišerových, kteří se na přípravách rovněž podíleli.

Doufám, že se sejdeme i v roce příštím a třeba nejen na dětském dni.


Text: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!