Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský den plný nevšedních zážitků a překvapení

05. 06. 2008

Dětský den se konal v neděli 1.června 2008 na hřišti za školkou. Pro děti bylo připraveno zábavné odpoledne s mnoha soutěžemi a bohatým programem.

Krátce po 14. hodině se travnatá plocha za místní mateřinkou začala plnit dětmi různého věku a jejich doprovodem. Pořadatelé dodrželi tradiční průběh akce, takže na děti čekalo několik stanovišť s různými úkoly. Nechybělo skákání v pytli, přetahování na laně, strefování se míčkem na cíl a podobné soutěže prověřující šikovnost a zručnost. Jako odměnu za vynaložené úsilí dostaly děti různé sladkosti.

Nejobleženější byly dva úseky - střelba ze vzduchovky a novinka, střelba lukem, kterou organizovali manželé Šimůnkovi. O obě atrakce měli velký zájem i přítomní tatínci, kteří s nadšením zaučovali potomky do umění lovu   .

O hudební kulisu se staral Míra Dvořák, který k nám tentokrát pozval Romana  Lasotu ze SuperStar. Roman mezi děti výborně zapadl, dobře se bavil, pouštěl s Mírou muziku, rozdával autogramy a samozřejmě také zazpíval. Jako jednu z cen poskytl svoje CD.

Svátku dětí se zúčastnili i místní hasiči. Děti si mohly během celého dne prohlížet hasičskou techniku včetně cisterny. Připraven byl zásah - hašení hořícího domečku, kterého se ujali nejmenší hasiči, chlapci teprve z prvního stupně ZŠ. Jejich výkon neměl daleko  profesionálům a potvrdil, že o budoucnost hasičů se nemusíme bát. Dospělí členové SDH předvedli poté hašení pomocí pěny.

Jako velké překvapení byl připraven seskok parašutisty z rogala přímo doprostřed hřiště na vyznačené místo. Vše se zdařilo dle plánu a přítomní mohli skokana přivítat velkým potleskem.

I díky krásnému počasí se odpoledně opět velmi vydařilo.

Dík patří všem obětavým organizátorům a sponzorům akce.


 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Hana Skrbková | 06. 06. 2008 15:03
myslím, že to bylo pro děti krásně přichystané odpoledne.Díky všem lidičkám , kteří se celeho dne účastnili jako organizátoři ať už kolem hudby, občerstvení, nebo jako organizátoři u soutěží.*52**1*