Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský den plný nevšedních zážitků a překvapení

05. 06. 2008

Dětský den se konal v neděli 1.června 2008 na hřišti za školkou. Pro děti bylo připraveno zábavné odpoledne s mnoha soutěžemi a bohatým programem.

Krátce po 14. hodině se travnatá plocha za místní mateřinkou začala plnit dětmi různého věku a jejich doprovodem. Pořadatelé dodrželi tradiční průběh akce, takže na děti čekalo několik stanovišť s různými úkoly. Nechybělo skákání v pytli, přetahování na laně, strefování se míčkem na cíl a podobné soutěže prověřující šikovnost a zručnost. Jako odměnu za vynaložené úsilí dostaly děti různé sladkosti.

Nejobleženější byly dva úseky - střelba ze vzduchovky a novinka, střelba lukem, kterou organizovali manželé Šimůnkovi. O obě atrakce měli velký zájem i přítomní tatínci, kteří s nadšením zaučovali potomky do umění lovu   .

O hudební kulisu se staral Míra Dvořák, který k nám tentokrát pozval Romana  Lasotu ze SuperStar. Roman mezi děti výborně zapadl, dobře se bavil, pouštěl s Mírou muziku, rozdával autogramy a samozřejmě také zazpíval. Jako jednu z cen poskytl svoje CD.

Svátku dětí se zúčastnili i místní hasiči. Děti si mohly během celého dne prohlížet hasičskou techniku včetně cisterny. Připraven byl zásah - hašení hořícího domečku, kterého se ujali nejmenší hasiči, chlapci teprve z prvního stupně ZŠ. Jejich výkon neměl daleko  profesionálům a potvrdil, že o budoucnost hasičů se nemusíme bát. Dospělí členové SDH předvedli poté hašení pomocí pěny.

Jako velké překvapení byl připraven seskok parašutisty z rogala přímo doprostřed hřiště na vyznačené místo. Vše se zdařilo dle plánu a přítomní mohli skokana přivítat velkým potleskem.

I díky krásnému počasí se odpoledně opět velmi vydařilo.

Dík patří všem obětavým organizátorům a sponzorům akce.


 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Hana Skrbková | 06. 06. 2008 15:03
myslím, že to bylo pro děti krásně přichystané odpoledne.Díky všem lidičkám , kteří se celeho dne účastnili jako organizátoři ať už kolem hudby, občerstvení, nebo jako organizátoři u soutěží.*52**1*