Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětské odpoledne plné soutěží a zajímavých masek

12. 03. 2013

V sobotu 2. března 2013 se konal na sále mlázovické Radnice maškarní rej dětí. Více než sedmdesát dětí různého věku a stovka dospělých, si užili pěkné odpoledne plné soutěží a dobré zábavy.

Maškarní uspořádala Mateřská škola Mlázovice, ve spolupráci s rodiči. Paní učitelky si připravily velký počet zábavných soutěží pro nejmenší. Samozřejmě nechyběly ani sladké odměny. V radničním sále se to jen hemžilo různými zvířátky, pohádkovými bytostmi a dalšími těžko rozeznatelnými postavičkami. Celé odpoledne děti bavil svojí diskotékou neúnavně Míra Dvořák. Rej ustal pouze v okamžiku, kdy se každý šel přesvědčit, jakou že to vyhrál cenu a také při čekání na párek v rohlíku, který děti k velké radosti dostaly v ceně vstupenky.

Velkou pochvalu zasluhují rodiče, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celé akce. Letos se zapojili téměř všichni, jejichž děti navštěvují školku. Poděkování patří také drobným dárcům, jenž dětem přispěli finančně nebo věcnými dary. Materiálně maškarní rej podpořilo také městečko a Restaurace Radnice. Nejdůležitější však je, že si děti sobotní odpoledne náležitě užily a s bohatými zážitky odcházely domů.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!