Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Děti si svůj den užily a pořádně si zařádily

04. 06. 2007

Dětský den navštívilo na hřišti za školkou v sobotu 2. června přes 80 dětí. Čekala na ně řada soutěží a překvapení. Na závěr proběhlo opékání párků a diskotéka Mirka Dvořáka.

Přípravy začaly již pár dní dopředu. Dobrovolníci opravili houpačky a lavice. Zaměstnanci úřadu posekali trávník, připravili hranici na táborák a chaloupku. Déšť, který se začal snášet v noci z pátku na sobotu, nás všechny velice vystrašil. Perfektně vysekané hřiště však vodu vsáklo, lavice oschly a zbývalo doufat, že déšť již nepřijde. Povedlo se.

Dopoledne byly postaveny zapůjčené stánky. Indiánský stan z Lázní Bělohrad dal při stavění více práce, ale i jeho stavba se nakonec zdařila. Část soutěží, které čekaly na děti, byla zapůjčena ze školky, část byla vytvořena z nápadů maminek. Lhotečtí hasiči zapůjčili ruční stříkačku na kropení na terč, tatínkové přinesli tři vzduchovky, v Restauraci upekli koláče pro soutěž se zapečeným překvapením a p. Dufek z Konecchlumí přijel s krásným povozem koní. Další atrakcí byl nafukovací hrad. Celé odpoledne provázel slovem i hudbou Mirek Dvořák. Občerstvení zajistila místní Restaurace. Vítaným zpestřením, které bylo zároveň překvapením, byl zásah místních hasičů, kteří uhasili hořící perníkovou chaloupku. Na dětský den přišlo asi 80 dětí a mnoho rodičů, prarodičů a dalších příbuzných. Všichni si velmi pochvalovali připravenost celé akce.

Jménem našeho městečka, ale i dětí, bych chtěla velice poděkovat všem, kteří akci připravili a pomáhali na místě i všem dalším, kteří na ni zapůjčili materiální vybavení nebo přispěli finančně. Já osobně si myslím, že tolik ochotných a šikovných lidí, jako se sešlo na dětské akce, bylo milým překvapením. Ještě jednou upřímně díky všem a někdy příště u dobré věci nashledanou.

Zdenka Rechcíglová, místostarosta městečka MlázoviceFotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!