Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Děti si letošní mikulášskou nadílku opravdu užily

12. 12. 2008

V sobotu 6.12.2008 odpoledne se na sále Radnice konala Mikulášská besídka pro děti. Kromě nadílky byla pro děti připravena řada soutěží a diskotéka Mirka Dvořáka. Do Mlázovic také opět zavítal Petr Pik se svými hosty.

Hlavními organizátory letos byli manželé Šimůnkovi a paní Rechcíglová, za podpory našeho městečka. Samozřejmě ve třech lidech by se taková velká akce těžko organizovala, poděkování patří i všem ostatním ochotným pomocníkům.

Hvězdou programu byl opět Míra Dvořák a jeho dětská diskotéka. Poslední dobou k Mirkovým akcím neodmyslitelně patří známé osobnosti. Ani tentokrát nemohl chybět Petr Pik (Bailando) a jeho dva hosté – Karel Frýd (Big Brother) a modelka Michaela Geisslerová, známí z televizních pořadů. Návštěvu Mikuláše, Andělů a Čertů zvládly děti s přehledem. Většina z nich bez zaváhání vystřihla nějakou básničku, či písničku a už si nesly balíček s několika drobnostmi. Co na tom, že projevené hrdinství bylo mohutně podporováno maminkou či tatínkem, kteří prckům kryli záda . Co kdyby Čert ten hrozný pytel přece jenom použil.

Některé místní děti měly letos nadílku dokonce třikrát. Mikuláš s doprovodem zavítal v pátek do školky, poté chodil celé odpoledne a navečer po obci a navštěvoval děti v rodinách. Nevynechali ani obyvatele místního domova důchodců. Pro babičky a dědečky je mikulášská nadílka vítaným zpestřením. Vše završila sobotní zábava.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!