Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Děti se rozloučily s prázdninami

31. 08. 2010

Ani uplakané počasí nezabránilo více než šedesáti dětem, aby se vesele rozloučily s končícími prázdninami. Odpoledne bohaté na zábavu, soutěže a překvapení, uspořádal na koupališti Zdeněk Fišer a Mirek Dvořák.

Poslední prázdninovou sobotu 28. srpna 2010 bylo na mlázovickém koupališti živo. Celé odpoledne zde probíhalo „Rozloučení s prázdninami“. Pro děti byl připraven zajímavý program, který nepřekazilo ani deštivé počasí. Děti školou povinné i mladší, si mohly vyzkoušet na hřišti střelbu z luku, za asistence rodiny Šimůnkových. Přímo na koupališti soutěžily v různých disciplínách.

S programem pomohli také mlázovičtí ochotníci. Především Hurvínek, v podání Jindry Pospíšila, sklidil obrovský obdiv. Všichni si mohli opéct buřta na pravém táboráku a poté se již vrhnout do tancování nebo jen tak pozorovat dění a klábosit s kamarády. Po celé odpoledne hudebně doprovázel a se soutěžemi pomáhal Míra Dvořák.

Když se setmělo, došlo i na vypouštění světelných psaníček. Snad přinesou dětem pohodový nový školní rok. Již dnes se však většina z nich určitě těší na další prázdniny.


Fotogalerie: Míra Dvořák


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!