Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Děti se rozloučili s prázdninami

04. 09. 2008

Poslední prázdninovou sobotu bylo pro děti připraveno na koupališti zábavné odpoledne plné soutěží a hudby. Kromě Mirka Dvořáka bavil děti i host Petr Pik.

Kalendář se neúprosně zastavil na 30. srpnu a pro všechny školou povinné to znamenalo jasný signál - brzy opět zasednou do tříd. Smutné loučení s prázdninami se snažil, alespoň během sobotního odpoledne, školákům zpříjemnit Mirek Dvořák, který společně s provozovatelem občerstvení na koupališti Zdeňkem Fišerem,  uspořádal pro děti zábavné odpoledne.

Na koupališti byla připravena řada soutěží o ceny, hodně zábavy, dobrého jídla a samozřejmě také oblíbená diskotéka Mirka Dvořáka. Na akci nakonec přijel i Petr Pik, kterému se v Mlázovicích hodně líbí a rád se účastní místních dětských akcí. Však byl také hned středem pozornosti a každý se s ním chtěl svézt na motorce nebo alespoň zatancovat. Petr děti skvěle pobavil a během pár minut vytvořil skvělou náladu. Bohužel, následná večerní zábava pro dospělé se nekonala kvůli poruše hudební aparatury. Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Hana Skrbková | 04. 09. 2008 16:59
*3*