Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Děti rozsvítily vánoční strom

29. 11. 2008

Vánoce již klepou nezadržitelně na dveře. V rámci kulturního programu byl v sobotu 29. listopadu 2008 rozsvícen na Náměstí vánoční strom. Těšit tak bude všechny kolemjdoucí až do ledna příštího roku.

V sobotu, těsně před 17.00 hodinou, se na Náměstí shromáždila asi stovka lidí, kteří netrpělivě očekávali, až se rozzáří letošní vánoční strom. Ještě před tím však se zaujetím vyslechli doprovodný kulturní program, který si připravily děti z místní mateřské školy a sbor ZŠ Ostroměř. Mnoho z návštěvníků také využilo možnost a zahřálo se vynikajícím svařákem nebo čajem. Asi po půl hodině zpěvu vánočních koled, k přítomným promluvila místostarostka městečka p. Zdenka Rechcíglová a poté se již pohledy všech upřely k rozsvícenému vánočnímu stromu.


Fotogalerie: Ladislav JohnFotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!