Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Den žen v domově důchodců

19. 03. 2019

Březnové dny přinesly zpestření pro naše sousedy z místního zařízení pro seniory.

Mezinárodní den žen je již pomalu zapomenutý svátek. V našem zařízení však na naše milé klientky nezapomínáme. Ve čtvrtek 7. března 2019 přišly naše uživatele potěšit dětičky z místní mateřské školy. Společně s učitelkami si pro nás připravily pásmo básniček a říkanek.

Nejedno oko nezůstalo suché. Děti ač maličké, měly básničky a písničky krásně naučené a naše uživatele příjemně zahřály u srdíček. Na závěr každý dostal od dětiček milý dárek v podobě čtyřlístku, který  samy vyráběly.  Děkujeme moc všem dětem a pedagogům, že se k nám vrací a dělají radost našim klientům.

V pátek 8. března 2019 jsme oslavili MDŽ v celém zařízení. Ochotný pan Jaroslav Kučera obešel všechny naše klientky, všem od srdce popřál k svátku a předal pozornost ve formě narcisku.


Text a foto: Lenka Nováková, Domov důchodců Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!