Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Den dětí na koupališti slavil velký úspěch

11. 06. 2006

Většina akcí, které se v Mlázovicích konají pro děti, je spojena s rodinou Pavla Macků nebo místní školkou. Nejinak tomu bylo i v sobotu 10. června 2006, kdy byl pořádán dětský den na koupališti. OŽIVENO: Přidána videa!

Špatné počasí nedovolovalo uskutečnit akci dříve než druhý červnový týden. Ještě v sobotu ráno, při pohledu na oblohu, hrozilo, že se spustí vydatný déšť a překazí úmysly organizátorů. Mraky se však odpoledne rozplynuly a dětskému dni nestálo nic v cestě.

Asi nikoho v Mlázovicích nepřekvapí, že Pavel Macků s rodinou pořádá pro děti dětský den. Tentokráte mu vydatně pomáhali mladí členové místního divadelního souboru a řada dobrovolníků, kterým dělá dobře dětský úsměv. Finančně akci zajistil Obecní úřad v Mlázovicích. O občerstvení se starala Jana Rechcíglová.

Na fotbalovém hřišti u koupaliště a v prostorách posezení, bylo vytvořeno 7 různých dovednostních discíplín, jako např. minikuželky, kop na fotbalovou bránu, skákání v pytli, přetahovaná, střelba ze vzduchovky a další. Každé ze 73 dětí, které na hřiště přišly, obdrželo soutěžní terčík, na němž se vyznačovalo absolvování jednotlivých soutěží. Na všech stanovištích dostal každý malou sladkost. Na závěr si děti mohly opéct párky a zatancovat na diskotéce Mirka Dvořáka.

Pro dospělé byla uspořádána soutěž ve střelbě ze vzduchovky, její vítězové si odnesli velmi pěkné kočky modelované z umělého pískovce.

Velký zájem dětí a především jejich obrovská radost, daly jasně najevo, že tento den dětí se jednoznačně povedl a jeho organizátorům i sponzorujícímu Obecnímu úřadu patří díky.
Fotogalerie

Přílohy

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#3 | NErodic | 17. 06. 2006 00:01
Ja si myslim, ze den deti se velice povedl, me se osobne moc libil, jen my tam chybel alkohol pro mlade........prece jen,co se v mladi naucis...ve stari jako kdyz najdes.....*52*
#2 | rodič | 15. 06. 2006 16:00
já myslel, že den dětí většinou zahajuje pan sterosta?.Ten se ovšem nedostavil.to jen až si zas bude stěžovat na mládež.myslím, že se jim to povedlo.
#1 | Tomáš Komárek | 11. 06. 2006 16:24
Den dětí se mi velice líbil. Chci tímto poděkovat a pochválit všechny lidičky, kteří se na jeho pořádání podíleli. Snad se na mě nebudou ostatní zlobit, když zvlášťě poděkuji všem mladším (hlavně okolo divadla). Myslím, že jako pořadatelé jasně ukázali všem kritikům, že i oni dokážou dělat dobré a prospěšné věci. A tak by to mělo vypadat, vždyť tady žijeme všichni vedle sebe. Každý by měl pomoci tam, kde může, tak jak může. A hned to bude lepší! *4*