Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Cyklozávody Lázěňského mikroregionu 2011

27. 08. 2011

Lázeňský mikroregion uspořádal v sobotu 12. srpna 2011 tradiční cyklistické závody pro děti. V zámeckém parku v Lázních Bělohradě zvítězil ve své katogorii také Nikolas Bekera z Mlázovic.

V lázeňském parku na účastníky čekalo několik tratí, od 350 do 1400 metrů. Soutěžilo se v několika věkových kategoriích.  Největší zastoupení bylo ve skupině 2004 - 2005. Malí závodníci se vydali na trať nejen na kolech, ale také na odstrkovadlech nebo na strojích s postraními kolečky. Ale i ti nejmenší sváděli "boje" o první místo. V této kategorii jeli chlapci i děvčata společně. V těch věkově vyšších už soutěžili zvlášť. Samozřejmě, i když se jednalo o závody, pro mnohé bylo důležité spíš to olympijské "důležité je zúčastnit se". A tak se s  tratí úspěšně "popasoval" i závodník na trojkolce se zdravotním handicapem.

Diváci všechny účastníky povzbuzovali a umožnili  jim podat co nejlepší výkony. Ti nejúspěšnější se mohli těšit na zajímavé ceny. Nikomu nevadilo špatné počasí, které potrápilo na trati především nejmenší cyklisty.

Městečko Mlázovice vzorně reprezentoval Nikolas Bekera, který po velkém boji zvítězil ve své kategorii.

Výsledky V. kategorie - chlapci - Nikolas Bekera (Mlázovice), 2. Oliver Velich ( Lázně Bělohrad), 3. Vojtěch Hercuba (Jilemnice). Dívky: 1. Vendula Mráčková, 2. Lucie Mráčková, 3. Adéla Křivdová (všechny Trutnov)


Převzato z materiálů Lázeňského mikroregionuFotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!