Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Cvičení s dětmi pro radost i pro zdraví

06. 03. 2017

Sdružení Mlázovičtí rodiče dětem se rozhodlo nezahálet ani v chladnějších dnech a začalo využívat místní tělocvičnu pro cvičení s dětmi.

První setkání se konalo ve středu 8. března 2017. I přes počáteční obavy z malé účasti, jsme byly velice mile překvapeny. Na cvičení se sešlo deset dětí a to nejen místních, ale i z okolí. Děti byly nadšené a rodiče za hodinku odpočinku též.  

V první části jsme se s dětmi zahřáli proběháním po tělocvičně, pak následovalo lehké protažení. Potom jsme si nafoukli balónky, se kterými jsme si zacvičili a které si děti mohly odnést domů. Na závěr byla připravena opičí dráha u které jsme se vyřádili všichni. S dětmi jsme se rozloučily stejným pozdravem jako uvítaly: „Ať je léto nebo zima, cvičení je prostě prima!“ Zatím bohužel nemáme moc dobrou výbavu, co se týká cvičebních pomůcek, ale věříme, že se nám to časem podaří zlepšit.

Rády bychom v této aktivitě pokračovaly i nadále, pokud bude zájem ze strany dětí a rodičů. Těšit se na Vás budeme každou středu od 17h do 18h. Sraz je před místní Radnicí. Věříme, že to pro děti bude nové zpestření a pro rodiče hodinka odpočinku. V teplejším období, a bude-li počasí přát, bychom rády cvičení přesunuly na místní hřiště za koupalištěm.

V případě jakýchkoli dotazů, se můžete obracet na cvičitelky (p. Iva Vacková - 607 123 054 a p. Lenka Nováková - 739 723 565). Těšíme se na další společné aktivity.

Text a foto: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!