Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Čertovské rejdění

06. 12. 2019

3. prosince 2019 si děti užily čertovský program.

Již druhým rokem jsme si pro děti připravily „Čertovské rejdění“. V roce minulém jsme se sešli v jídelně Restaurace. V roce letošním byl zájem veliký a tak jsme se rozhodli přesunout do tělocvičny. Začátek akce byl naplánován na 17. hodinu.

Dětičky nezklamaly a přišly v krásných maskách čertíků a andílků. Po celé odpoledne byla pro děti připravena spousta her a soutěží – slalom mezi kužely, hod balónem do obruče, skákání v čertovských pytlích, prolézání tunelem do pekla. Avšak největší úspěch u dětí měla přetahovaná. Na jedné straně lana stály připravené děti, na stranu druhou se postavili rodiče. Ač jsme se snažili, co to šlo, děti nás vždy několikrát porazily.

Na závěr měli čerti pro každé dítko připravenou sladkou odměnu, jedinou podmínkou však bylo, že chtěli od dětí slyšet básničku nebo písničku. I když se nejprve ti nejmenší čertů báli, básničku řekli všichni a tak odcházeli domů spokojení.

Těšíme se na další roky a doufáme, že i jako letos, zájem a účast nám jen poroste.Text: Lenka Nováková
Foto: Kristína Robová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!