Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Celebrity TV Nova zpestřily rozloučení s prázdninami

02. 09. 2007

Loučení dětí s prázdninami na koupališti v Mlázovicích nechybělo ani letos. Večerní diskotéka okořeněná přítomností dvou tváří pořadů TV NOVA zmírnila mnoha dětem stesk nad právě končícím volnem.

Poslední letošní prázdninový den patřil dětem, pro které uspořádali provozovatel občerstvení na koupališti, pan Pavel Šilhán a Mirek Dvořák, zábavné odpoledne s diskotékou a soutěžemi, které se protáhlo až do pozdních večerních hodin.

Vzácným a milým hostem letošní letní diskotéky byl tanečník Petr Pik (můžete ho znát z pořadu TV NOVA Bailando), který si s dětmi zasoutěžil, zatancoval a ochotně odpovídal na jejich zvídavé dotazy. Velkým překvapením byl i večerní příjezd Míši Noskové (účastnice třetí řady Superstar), která všem zazpívala a vytvořila skvělou atmosféru. Společně s Petrem děti roztančila a rozdováděla. Hudbu mixoval a slovem opět provázel DJ Darek (Mirek Dvořák). I přes nepříznivé, chladné počasí si asi 40 dětí svůj poslední prázdninový den užilo a mají určitě na co vzpomínat.


Text: Mirek Dvořák
Foto: David Kváča
Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!