Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Čarodějnice udělaly pomyslnou tečku za zimou

02. 05. 2018

Poslední dubnový večer odletěly čarodějnice z městečka, aby uvolnily své místo létu. Vatra pro děti byla připravena u koupaliště.

Letošní poslední duben, který je spojen s pálením čarodějnic a koncem zimy, vyšel na pondělí. Několik desítek lidí a hlavně hodně dětí, si nenechalo ujít podívanou na zapálený oheň.

Již od 18té hodiny byly pro nejmenší připraveny různé hry v areálu koupaliště. Děti si zkoušely házet míčky, skákat v pytli, ochutnávaly čarodějnické lektvary nebo kreslily různé čarodějnice, které pak přikládaly na vatru. Dospělí mezitím využili, že se po zimě zase sešli a tak o dobrou náladu nebyla nouze.

Okolo 20té hodiny byl zažehnut oheň, který brzy pohltil připravenou dětskou vatru. Děti, ale i dospělí si užili fascinující pohledy na oheň olizující čarodějnici. Mnozí z nich se poté přesunuli do hospůdky na koupališti, která tradičně zahajuje provoz právě na čarodějnice.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!