Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Čarodějnice předala vládu jaru

30. 04. 2014

Oblíbené pálení čarodějnic shlédli děti i dospělí. Komu nestačil pohled na šlehající plameny, užil si čarodějné veselí na párty, která zahájila letošní sezónu koupaliště.

Teplé počasí přilákalo mnoho dětí, jejich rodičů i dalších obyvatel městečka k tradičnímu rituálu „Pálení čarodějnic“. Již poněkolikáté byla připravena vatra ze dřeva a klestí u místního koupaliště. Samozřejmě nechyběla pořádná čarodějnice, která na přítomné shlížela z jejího vrchu.

Krátce po půl deváté večer se z hranice začal valit hustý dým a několikametrové plameny definitivně zbavily vládkyni tmy a zimy kouzel. Letos „pálení“ přihlížela pěkná řádka dalších čarodějnic. Od nejmenších po velké, které vozily děti na svých košťátkách.

Většina diváků se poté přesunula do areálu koupaliště, kde byla připravena čarodějnická párty. Na tanečním parketu bylo celý večer plno. Jedlo se, pilo a veselilo. Ti nejvytrvalejší odcházeli domů až nad ránem.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!