Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Čarodějnice definitivně ukončily dlouhou zimu

02. 05. 2006

Jedna z nejdelších zim, které kdo pamatuje, je snad opravdu již za námi. Symbolický rituál upálení čarodějnic sledovala v neděli večer jen hrstka lidí. Podívejte se na zajímavé fotografie!

Studený nedělní podvečer příliš nevybízel k procházkám do přírody. Možná že i proto sledovalo letošní čarodejnice, které se konaly v areálu bývalé cihelny, velmi málo lidí.

Oheň vzplál až po půl deváté večer. Vzhledem k předchozímu deštivému počasí byl velký problém, aby se vůbec rozhořel. To se však podařilo a po 22. hodině gradovala ohnivá podívaná. Ti, kteří přišli, měli možnost shlédnout zajímavé hrátky ohnivého sluhy.

Velmi pozitivní je i to, že vše, co bylo určeno ke spálení, nenarušuje životní prostředí. Jednalo se pouze o roští a stavevní dřevo, popř. jiné zcela ekologické materiály. Takže i nesmlouvaví ochránci životního prostředí mohou být spokojeni.


Prohlédněte si přiložené fotografie Ladislava Johna ml. a Rudy Huťi.
Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | snapy | 04. 05. 2006 11:14
čarodějnice nic moc byla zima všude mokro tma a žadné otevřené koupaliště ale pro děti asi dobrý aspon něco