Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Čarodějnice definitivně ukončily dlouhou zimu

02. 05. 2006

Jedna z nejdelších zim, které kdo pamatuje, je snad opravdu již za námi. Symbolický rituál upálení čarodějnic sledovala v neděli večer jen hrstka lidí. Podívejte se na zajímavé fotografie!

Studený nedělní podvečer příliš nevybízel k procházkám do přírody. Možná že i proto sledovalo letošní čarodejnice, které se konaly v areálu bývalé cihelny, velmi málo lidí.

Oheň vzplál až po půl deváté večer. Vzhledem k předchozímu deštivému počasí byl velký problém, aby se vůbec rozhořel. To se však podařilo a po 22. hodině gradovala ohnivá podívaná. Ti, kteří přišli, měli možnost shlédnout zajímavé hrátky ohnivého sluhy.

Velmi pozitivní je i to, že vše, co bylo určeno ke spálení, nenarušuje životní prostředí. Jednalo se pouze o roští a stavevní dřevo, popř. jiné zcela ekologické materiály. Takže i nesmlouvaví ochránci životního prostředí mohou být spokojeni.


Prohlédněte si přiložené fotografie Ladislava Johna ml. a Rudy Huťi.
Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | snapy | 04. 05. 2006 11:14
čarodějnice nic moc byla zima všude mokro tma a žadné otevřené koupaliště ale pro děti asi dobrý aspon něco