Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Bob Klepl: Mlázovice jsou pro mě „srdeční záležitost“

22. 06. 2010

V rámci oslav VII. Sjezdu rodáků a přátel městečka vystoupil i populární herec Bob Klepl. Kromě dobré zábavy také objasnil, jaký vztah má k Mlázovicím.

Od soboty 19. ledna 2010 již nikdo nepochybuje, že se na sál mlázovické Radnice poskládají tři stovky diváků. V sedě na židlích i na zemi, ve stoje. Všemi těmito způsoby sledovali vystoupení jednoho z nejobsazovanějších televizních a filmových herců současnosti, Boba Klepla. Vystoupil se svými rodiči a po dobu jedné a půl hodiny bavil přítomné svým inteligentním humorem a odpovídal na všetečné otázky z publika. Celý pořad moderovala mlázovická rodačka Anna Hurychová.

Nejprve však vysvětlil, společně s tatínkem, jak je to s ním a Mlázovicemi. Rodákem je jeho otec, který pochází z posledního domku po levé straně směrem na Konecchlumí. Při jeho studiích v Moskvě se narodil právě syn Bohumil. Po návratu se však přestěhovali a do našeho městečka jezdili pouze na chatu, kterou později prodali. Od té doby, čas od času, zde navštěvovali své známé a starali se o svůj hrob na hřbitově.

Bob Klepl však také přítomné přesvědčil, že není příjemný jen na obrazovce. Každý, kdo se s ním setkal během vystoupení i po něm potvrdil, že je to úplně normální, skromný a pohodový člověk, kterému sláva nestoupla do hlavy. Samozřejmě, že nezklamal ani po profesionální stránce a mnohokrát vyvolal při svém vystoupení mohutný smích u všech diváků.

Protože je členem sdružení hasičů v městské části na okraji Prahy 13, kde žije, pozval ty naše na hasičské závody. Sluší se dodat, že na našem Sjezdu rodáků vystoupil zcela bez honoráře, dokonce si platil i dopravu. Všem Mlázovákům, prostřednictvím starosty, vzkazuje: „Víkendová akce byla báječná, moc jsem si ji užil. Mlázovice jsou krásné. Jste vynikající lidé a těším se zase někdy nashledanou! Díky.“

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!