Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Adventní dílnička

30. 11. 2023

Děti si s rodiči vytvořili krásné dekorace.

Každoroční tradicí se v předvánočním čase u nás stala Adventní dílnička. Ani letos tomu nebylo jinak. V neděli 26. listopadu 2023 jsme se společně sešli v jídelně místní Restaurace, kde bylo připraveno tvoření pro děti i dospělé. Za příjemného poslechu vánočních písní si mohl každý vyrobit vánoční dekoraci dle svého. Pod rukami šikovných maminek vznikaly nádherné věnce, svícny a další krásná díla, která budou zdobit nejeden domov.

Pro děti byla díky Kateřině Vikové připravena nádherná dílnička, kde si mohly vytvořit sněhuláky z přířezů, stromečky z kartonu a větviček, šiškové sovičky či vymalovat sádlové odlitky stromečků.

Děkujeme všem, kteří mají stále o tuto akci zájem a kteří nás v naší práci i nadále podporují. Doufáme, že se i v roce příštím sejdeme v takto hojném počtu a užijeme si společný předvánoční čas.


Text a foto: Lenka Nováková

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!